rysiek_radom
-
Liczba zawartości
9 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O rysiek_radom
- Urodziny 09/20/1975
Informacje osobiste
-
Imię
Rysiek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Radom
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
-
Rok produkcji
2005
-
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
rysiek_radom odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam, Potrzebuje olej mOTUL, filtr powietrza, filtr przeciwpyłkowy, filtr oleju (MANa?)i oprawka żarówki do kierunku. VIN: WVWZZZ3BZ5E125193 -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
rysiek_radom odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
potrzebuję kompletne sprzęgło + koło dwumasowe (okażę się po rozebraniu), proszę o podanie ceny za kpl vin - WVWZZZ3BZ5E125193 -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
rysiek_radom odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
witam, wałek rozrządu oraz szklanki do mojego paska, proszę o podanie ceny - pilne -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
rysiek_radom odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
poproszę filtr powietrzaMANN - 28 zł fitlr oleju MANN - 21 zł filtr kabinyz weglem MANN - 52 zł olej Motul Spec - 130 zł za 5 litrow zamawiam na pw proszę dane do przelewu -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
rysiek_radom odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
potrzebuję: olej Motul Specific SAE 5W40 3 litry - proszę o podanie ceny za opakowanie 1L oraz za 5L filtr oleju filtr kabinowy filtr powietrza jaki koszt przesyłki? - wpłata na konto WV Passat 1,9 TDI WVWZZZ3BZ5E125193 Poproszę również o dane do wpłaty na PW -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
rysiek_radom odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
witam, proszę o wycenę tarcza, docisk, łożysko, + ewentualnie dwumasa VIN - WVWZZZ3BZ5E125193 -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
rysiek_radom odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
proszę o podanie ceny - części dobrej jakości napinacz paska wielorowkowego przegub filtr paliwa Mann VIN - WVWZZZ3BZ5E125193 -
Jaka jest czułość czujników poduszek?
rysiek_radom odpowiedział Leszek304 → na temat → Ogólno-techniczny
mi kolegą rozbił poprzedniego paska i zakładam, że z poduchami było wszystko ok, nie wystrzeliły przy takim uderzeniu bocznym jak na foto, w paska uderzył golf którym jechał tylko kierowca, wywaliło dwie poduchy - kierowcy i pasażera -
Wykresy z hamowni do oceny.
rysiek_radom odpowiedział buxi → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
po pierwsze to Dzięki za analizę, w sumie to jakoś specjalnie tego nie roztrząsaliśmy z Rogalem i nie mam pojęcia dlaczego tak, czy moment powinien być bardziej wyraźny czy lepiej jest jak obecnie jak go najlepiej kręcić, do jakich obrotów? jeśli chcę pojechać na maxa z przyspeszeniem -
Wykresy z hamowni do oceny.
rysiek_radom odpowiedział buxi → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Panowie bo zaczynam się martwić, że coś nie tak z moim wykresem, może jednak któryś ze specjalistów skrobnie kilka słów -
ja również ostatnio przyciemniłem swoje szybki, usługa wykonana w jednym z radomskich zakładów, powodów do narzekań brak, za pięć szybek cena 280 zł
-
tekst wypowiedziany przez dziewczynę : - mobile jak tam ścieżka na Włocławek - spokojnie do Włocławka, odpowiada ktoś, - dziękuje kolego, życzę szerokości, - a ja tobie grubości i długości.
-
Wykresy z hamowni do oceny.
rysiek_radom odpowiedział buxi → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
proszę o oceną mojego wykresu -
Panowie a ja zapytam z ciekawości która mnie zżera po dzisiejszym dniu, skąd taka cena za program?? cena w granicach 1000 zł za 1,5 do max 2 h pracy, rozumie, że wiedza, hamownia itp, itd ale i tak wydaje mi się dość dużo
-
odwiedziłem Rogala i zamiast145 jest 168 kucyków
