Przy samej wymianie tarcz i klocków nie ma potrzeby odpowietrzania - chyba, że ruszałeś (odkręcałeś) przewody hamulcowe lub odpowietrznik. Płynu przybyło jak sam zauważyłeś od cofnięcia tłoczków, a tarcze z klockami muszą się dotrzeć! Po około 100 km spokojnego hamowania powinny być już ok. Warto było jeszcze zajrzeć do samych tłoczków czy nie ma wżerów itd. Ja właśnie zakończyłem u siebie pełną wymianę łącznie z przewodami elastycznymi, a w tłoczkach syf :blady tak więc oba trzeba było rozbierać.