cytat SZUMILEK
A WIĘC WCZORAJ WYMIENIŁEM KLOCKI Z TYŁU I MAM TAKI PROBLEM JAK BRAK HAMULCA RĘCZNEGO JAK WCISNĘ HAMULEC NOŻNY NA MAXA TO ABS DZIAŁA NA WSZYSTKIE 4 KOŁA CZYLI NIE JEST ZAPOWIETRZONY A JAK ZACIĄGAM RĘCZNY TO LEKKO HAMUJE. A WIĘC CZY MUSZĘ PODCIĄGAĆ RĘCZNY JAK TAK TO JAK TO SIĘ ROBI I GDZIE
witam
mam ten sam problem,ale czy trzeba naciągać linkę ręcznego?
zdaje mi się że po wymianie klocków na nowe grubsze dźwignia ręcznego powinna być bardziej naciągnięta niż przed wymianą.
(tak mi się zdaje jeszcze nie naciągałem linki)
Jak się mylę to proszę o komentarz