Skocz do zawartości
Gość Icefirem

Co to za kontrolka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Icefirem

Witam mam problem tak jak w temacie nie wiem co to jest za kontrolka .. tzn niby wiem ale nie wiem skąd sie wzieła... i jak ja usunąć... http://img100.imageshack.us/img100/6633/11vt6.jpg

 

to nie jast kontrolka rącznego bo kontrolka ręcznego u mnie ma w środku P a nie ! płyn hamulcowy mam bo sprawdzałem.. także okładziny klocków sa jak nowe .... zaczeła mi sie palić jakeś 1000km temu .. zawsze jak uruchamiam paskka to zaczyna pipczeć 3x i świecić tzn mrógac..

Koledzy pomożecie mi ja usunąc ewentualnie naprawic usterke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kostkę przy zbiorniczku płynu - masz podpiętą :zdziwko: ? No i jeśli w taki sposób nic znaleźć nie możesz, to zostaje ONLY VAG :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyświetla sie przy tym jakiś komunikat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Icefirem

Nie nie wyswietla sie żaden komunikat.... a ten link powyżej ^^ już odwiedziałem nic nie pomógł.... jutro sprawdze tą kostke o której kolega wyżej wspomniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek27

Mam podobny problem.Sprawdzilem plyn,jest,okladziny...sa.Ale cos musialo byc nie tak skoro piszczy.Okazalo sie,ze gdy Panowie Specjalisci wymieniali mi szybe,uszkodzili wtyczke pod zbiorniczkiem:/ po wtyknieciu przestalo pikac..na jakis czas...skruszyli mi wtyke i wypada.Wymienie jak bede mial czas,poki co wystarczylo podpiecie tasma///nie pika i nie swieci.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , opiszę swój przypadek ( może będzie pomocny ) . W moim pasku pojawiła się owa kontrolka ( pulsuje ) i trzy PIK' nięcia a po prześledzeniu VAG'iem wyszło, że z pedału hamulca nożnego wychodzą tylko dwa sygnały ( z trzech ) , jeden do lamp STOP a drugi do ABS --- kolo kazał mi sprawdzić czujnik STOP . Powodzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Icefirem

Już wiem co jest był to czujnik przymocowany do zbiorniczku płynu hamulcowego.... tylko gdzie ja teraz taki czujnik kupie .. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w serwisie. Bo nie wszystko ma tak horrendalne ceny, ze aż dech zapiera :przestraszony: No a jeśli drogo będzie, to sprawdź w "normalnych" sklepach :hyhy: Chyba, ze powiedzą, ze ONLY serwis. No to jeszcze "szroty" zostają bądź (jak tu na forum) może ktoś ma ten "perd***ol*n*ik - skoro auto na części sprzedaje :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. , trafiony- zatopiony.. ( szacuneczek Icefirem ) .. w moim pasku też się przyblokował ten czujnik a nie jak pisałem wcześniej czujnik stop ; fachura sprawdził całość , ruszył palcem i skasował 70,- no ale jak ktoś nie myśli to buli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności