Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak to na naszych drogach coś zaczęło stukać w zawieszeniu przednim. Po sprawdzeniu co, wyszły łączniki stabilizatora. Ale przy okazji zostały sprawdzone wahacze. Dolny tylny przy zwrotnicy trzyma sie super. Natomiast druga strona tego wahacza, czyli miejsce przykręcenia do "podwozia", tam gdzie jest ta tuleja dość mocno się rusza czywiscie w tej gumie. I tutaj jest moje pytanie czy w ta guma w tej tulei nie powinna byc jenak dosyc sztywna?

 

Za zainteresowanie tematem z góry dziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - jak juz ta guma lata to wahacz do wywalenia. W wahaczu jest taki plastikowy prostokątny wkład. U mnie po demontazu wahacza - po prostu można go było palcem wypchnąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wahacze Febi lub Lamforda jak juz kupujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kolego z tymi wahaczami febi to bymn sie dobrze zastanowił. Febi ma teraz juz jakis podsprzedawcow. To nie jest te dawne febi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z nimi nie tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepie dosyć mocno namawiali mnie na TRW bo według sprzedawców to jest też bardzo dobry wybór. Oczywiście poczytałem w wątku dotyczącym wahaczy i widzę, że według większości forumowiczów istnieje tylko Lemfolder... Tylko ta cena... :/ a TRW są przystępniejsze dla kieszeni. I tutaj jest odwieczny problem co wybrac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lemy i trw szły na pierwszy montaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam febi po roku je wymieniłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam ci wymienić, na LEMFORDERA, a ze to tylko jeden to zbytnio duże kosztu nie będziesz miał, a jak założyć to już coś konkretnego. Swego czasu były też i bardzo dobre FEBIEGO jak jest teraz - nie mam pojęcia, ale lemforder i febi były na pierwszym miejscu.

Nie kupuj, żadnych typu CHIŃSKICH zamienników, których komplet ksoztuje 499zł bo po pewnym czasie moze stać Ci sie coś takiego:

snc00470.jpg

 

Polecam również poczytanie tego wątku:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1061&highlight=wachacze

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności