Skocz do zawartości
Gość Bula02

Problem z nawiewem na nogi w B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bula02

Witam nam taki problem a mianowicie nie działa mi nawiew na nogi w passacie b3 z 91r. werscja CL. Co zrobić i ewentualnie gdzie szukać ustrki?? Dodam że nawiew na szybe działe i na osoby też. Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bula02

Ok. Dzięki za odpowiedz. Zobaczymy czy zadziała. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja tak mam nie wspominajac juz o ogrzewaniu nog pasazerow z tylu tam wogole nic nie dmucha prosze o pomoc ten wczesniejszy link nie dziala pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokop się do linki-dźwigienki (jak nie masz climatronika) co steruje nawiewem i jeśli nie ma różnicy na odłączonej lince (ręcznie przesuwasz dźwignie) to te typy tak mają (te nawiewy na tył to przerost treści nad forma) , a jeśli jest to coś masz skopane przy pokrętłach-ale skoro dmucha Ci ładnie na szybę i na kratki to może trzeba tylko klapę uszczelnić bo w pozycji na nogi najczęściej jest tak że po troszku dmucha i na kratki i na szybę u mnie właśnie tak jest i jakoś sie do tego przyzwyczaiłem-ma to swoje plusy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to szukac i jak sie tam dostac przyjacielu?? bo ja mam b3 o ile jest to jakas roznica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano trzeba trochę deski rozebrać, o dokopaniu się do pokręteł było kilkanaście tematów, a na szybko to plastiki pod kierownicą i konsolę przy lewarku biegów rozkręć może już coś będzie widać. Pisząc że masz B3 to już wiem z avatara ale klimatroniki już w B3 były a to inna technologia, wiec domyślam się że masz zwykłe pokrętła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności