Skocz do zawartości
Gość oni

Kontrolka hamulca recznego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oni

Kolega ma passata B-4,ostatnio zaczela mu sie swiecic kontrolka hamulca recznego,hamulce dzilaja bez zarzutu,plyn jest ok.Natomiast po podciagnieciu hamulca recznego i wcisnieciu przycisku pod nim kontrolka nie gasnie,natomiast w czasie jazdy czasami migocze.Czy to moze byc wina tego przelacznika kontrolki recznego, a moze cos innego?Jesli to ten przelacznik to podpowiedzcie jak sie do niego dobrac.Z gory dzieki za podpowiedz.oni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak mimo wszystko może być deko za mało płynu hamulcowego.

Ewentualnie czujnik poziomu płynu jest zabrudzony i przekłamuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni, witaj w klubie :D

 

Mam tak czasami, sprawdzałem to we dwie osoby i wyszło na czujnik w zbiorniczku wyrównawczym. Niech kolega sprubuje poruszać kostką a drugi niech obserwuje kontrolkę :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega ma passata B-4,ostatnio zaczela mu sie swiecic kontrolka hamulca recznego,hamulce dzilaja bez zarzutu,plyn jest ok.Natomiast po podciagnieciu hamulca recznego i wcisnieciu przycisku pod nim kontrolka nie gasnie,natomiast w czasie jazdy czasami migocze.Czy to moze byc wina tego przelacznika kontrolki recznego, a moze cos innego?Jesli to ten przelacznik to podpowiedzcie jak sie do niego dobrac.Z gory dzieki za podpowiedz.oni

 

Ja ostatnio miałem coś podobnego ale u mnie ręczny łapał tylko na ostatnim ząbku. Okazało się że ciekną cylinderki w tylnich kółkach po ich wymianie wszystko wróciło do normy. Ale przedtem przejrzałem i czujnik od płynu i od dźwigni.

Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności