Skocz do zawartości
snoop15

pali bezp. nr 14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem, gdzies zginal przesuwak od lampki ktora znajduje sie z przodu kolo srodkowego lusterka. I teraz gdy nie ma tego przesuwaka jest taka szparka, wlozylem tam kluczyk przy zapalonej lampce i pojawily sie iskry i wszystko zgaslo. Nie dzialaja lampki w samochodzie + gdy zamykam pilotem samochod to mignom tylko migacze a zamki sie nie zamykaja. Jednym slowem zrobilem chyba zwarcie. Bezpiecznikow jeszcze nie sprawdzilem i chce sie zapytac czy to na 100% bezpiecznik ?? Jesli nie to co moze byc jeszcze, jakie koszta ??

 

Jutro chce sprawdzic bezpieczniki, ale pod ktory numer patrzyc ?

 

z gory dzieki

Edytowane przez snoop15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEMAT dołączony do: SPIS TEMATÓW B5 (3B i 3BG) FAQ - P O C Z Y T A J

 

Główna skrzynka bezpieczników przy drzwiach kierowcy:

 

 

Wystarczył link do postu, po co kopia?

Edytowane przez Duży
Wyciąłem powielony opis bezpieczników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem to interesuja mnie numery 6, 14, 38

 

Mam pytanko, czy jest mozliwosc ze to nie bezpiecznik tylko cos innego ? Co moglo ejszcze sie popsuc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinien byc tylko bezpiecznik w koncu od tego sa Jutro sie dowiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko po wymianie bezpiecznika wrocilo do normy, ale nie na dlugo. Po 3-4 dniach bezpiecznik spalony, wymienilem na nowy i po 1h tez go szlag trafil, znow dalem nowy i chodzi, ale wyciagnalem akumulator dla bezpieczenstwa.

 

Co moze byc ze bezpieczniki sie palą ?? Cos powaznego do wymiany ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GDZIES MUSI BYC ZWARCIE Sprobuj zauwazyc w ktorym momencie sie pala bezp.(CO WLACZASZ)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce sie tylko zapytac czy jest mozliwosc ze naprawa bedzie sporo kosztowac z rzedu 500-1000zl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mysle ze nie.Jedz do elektryka sprawdzi ci to za pare zlotych i powie o co chodzi Tak mysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chce sie tylko zapytac czy jest mozliwosc ze naprawa bedzie sporo kosztowac

Rozbierz lampkę i zobacz gdzie robi zwarcie. W najgorszym przypadku kup drugą i wymień.

W serwisie taka lampka kosztuje około 160 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlozylem tam kluczyk przy zapalonej lampce i pojawily sie iskry i wszystko zgaslo. Nie dzialaja lampki w samochodzie + gdy zamykam pilotem samochod to mignom tylko migacze a zamki sie nie zamykaja. Jednym slowem zrobilem chyba zwarcie.
wszystko po wymianie bezpiecznika wrocilo do normy, ale nie na dlugo. Po 3-4 dniach bezpiecznik spalony, wymienilem na nowy i po 1h tez go szlag trafil, znow dalem nowy i chodzi, ale wyciagnalem akumulator dla bezpieczenstwa.

 

Co moze byc ze bezpieczniki sie palą ??

Czyli nie pali bezpiecznika jak nie jeździsz? Jak jedziesz autem to w pewnym momencie pali się bezpiecznik? Jeśli tak to zrobiłeś zwarcie wsadzając kluczyk do wewnątrz lampki. Bez wymiany jej będziesz miał cały czas to samo. Jeśli uparcie będziesz wymieniał bezpieczniki to w końcu możesz spalić moduł komfortu. A to cena wiele wyższa niż za lampkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko chodzilo podczas jazdy, mama przyjechala do domu zgasila auto pozniej gdzies chiala jechac, chiala uchylic okno i sie skapla ze bezpeicznik bo szyba nie chodzi, wiec niewiadomo czy podczas jazdy czy na psotoju sie to stalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności