Skocz do zawartości
romeo9999

Jaki licznik kupić aby mieć MFA lub 1/2 fis lub cały fis

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak mam paska kombi z 97r z silnikiem 1.6 Bendzynka nr licznika 3B0919861b z podswietleniem na niebiesko manetke juz kupiłem kabelki tez ale problem jest z licznikiem jaki model i z jakim oznaczeniem (numerem) ? czy angielskie tez mągą być i z jakimi oznaczeniami bo boje sie kupic aby nie lezał w szafie prosze o porade

 

Z poważaniem

Edytowane przez romeo9999
brsk opisu paliwa zasilającego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3B1 919 880 C/D - licznik z MFA, podświetlenie niebieskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki licznik kupić aby mieć MFA lub 1/2 fis lub cały fis
Nie ma licznika z 1/2 fis bez Can. Wiele razy było o tym wspominane na forum. Licznik z MFA z anglika tez moze byc ale pomimo przekodowania na Europe niestety bedzie wyświetlał MPG czyli galony zamiast litrów na km,bo tak jest skonstruowany ten wyswietlacz mfa w zegarku. Jak Ci to nie przeszkadza to ok a jak przeszkadza to dołóż i kup licznik z mfa oryginalny europejski lub z pełnym fis. Ps:Nie chce sie spierac kolego zima18 ale licznik z końcówka C jest do TDI. Mam nadzieje,że pomogłem? Edytowane przez krzyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps:Nie chce sie spierac kolego zima18 ale licznik z końcówka C jest do TDI.

No tak... Nie spojrzałem na profil użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki model i z jakim oznaczeniem (numerem) ? czy angielskie tez mągą być i z jakimi oznaczeniami bo boje sie kupic aby nie lezał w szafie prosze o porade

Tu masz z etki

Te z pierwszych screenów będą pewnie z MFA,ten z navi będzie napewno full Fis

2009-08-03_184415.jpg

2009-08-03_184944.jpg

2009-08-03_185225.jpg

2009-08-03_185455.jpg

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki tylko który podejdzie do mojego (prawdopodobnie ja szyny Can bus nie mam)

 

---------- Post added at 01:01 ---------- Previous post was at 01:00 ----------

 

Moze inaczej kto by sie tego podioł zrobienia na gotowo oczywiscie zapłace !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licznik o numerze 3B1 919 880 ma komputer mfa ? Oraz czy bedzie pasował zamiast 3B0 919 861 B

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
licznik o numerze 3B1 919 880 ma komputer mfa ? Oraz czy bedzie pasował zamiast 3B0 919 861 B

Będzie pasował z literką X na końcu,jest to licznik z wyświetlaczem MFA w zegarku, z pełnym Fis 3B0919890X zielone podświetlenie, lub 3B0919890JX niebieskie podświetlenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riccardoa

licznik jest z 1999r o numerze 3B1 919 880 nie ma koncówki ale podobno gostek powiedział ze ma MFA bo mam manetke do sterowania z tego samochodu a miał tylko jednego passata

 

---------- Post added at 14:14 ---------- Previous post was at 13:44 ----------

 

czy passat b5 1.8 t z 98r licznik o nr 3B0 919 890 bez koncówki maiły pełen fiz ? i czy podejdzie zamiast 3B0 919 861B

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy passat b5 1.8 t z 98r licznik o nr 3B0 919 890 bez koncówki maiły pełen fiz ? i czy podejdzie zamiast 3B0 919 861B

Liczniki z tym numerem są z pełnym fisem,a literka na końcu oznacza nie fis,tylko czy do silnika Diesla czy benzyna dlatego podaję ci jakie będą pasować do twojego,

licznik jest z 1999r o numerze 3B1 919 880 nie ma koncówki ale podobno gostek powiedział ze ma MFA bo mam manetke do sterowania z tego samochodu a miał tylko jednego passata

W takim razie dowiedz się czy gość miał Diesla czy benzynę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden post nie na temat i będzie ostrzeżenie. Na naprawy, spotkania, randki umawiamy się przez telefon, PW, e maila, komunikatory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam auto z 97 roku i nie mam cana a mam 1/2 fis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3B1 919 880
z 99r ma zielone podswietlanie czy niebieskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oki dziekuje wszystkim za porady i wszelką pomoc mam gostka co mi to poskłada na gotowo i za dobrą cene bo liczniki z zielonym podswietlaniem nie ma duzo roboty ale jesli chodzi o niebieskie to trzeba pozamieniac jakies transportery ja robie pas w mechanice i elektryce moge duzo ale jesli chodzi o grzebanie w liczniku.Daje to gostkowi co pracuje w VW zrobi mi to na gotowo bo che jeszcze jezdzic zdam relacje po zakonczonej robocie i efektach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MFA działa tylko manetka jest uszkodzona nie działają spryskiwacze przód i tył koszty licznik 149+10 przesyłka zł kabelki 70 zł manetka 39+10 przesyłka zł 2 sztuki transporterów do kluczyków koszt 70 zł (kodowanie kluczy) za całe rozebranie i poskładanie na gotowo 130zł jesli ktos che namiary na gostka to moge go polecic z czystym sumieniem gosciu jest z okolic Rybnika

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manetke wymień na sprawną lub zwrot kasy i kup gdzieś indziej taka sama. A tak zapytam z ciekawości:czy konieczna była pastylek w kluczykach?Bo raczej powinny raz jeszcze dać sie zakodować,wkońcu masz podświetlenie niebieskie. Jak to prawdziwy fachowiec to powinien umieć przepisać immo,itp. do nowego licznika i miałbyś gotowe bez adaptacji nowego licznika i ponownego kodowania kluczyków..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gostek powiedzał ze z zielonym podswietlaniem nie ma problemu z kluczykami a w niebieskich trzeba ? chyba ze chciał wiecej zarobic ale widzałem na własne oczy ze otwierał kluczyki i ci cos tam wydłubywał i na nowo wklejał a wiec mysle ze nie nabił mnie w butelke ale grunt ze chodzi i jest gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gostek powiedzał ze z zielonym podswietlaniem nie ma problemu z kluczykami a w niebieskich trzeba ?

Nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat ,sprzedawca namodzil z zegarami u mnie,mam najprostrze nawet nie święci sie jak tempomat działa. Obecnie mam 3b1919860 ,jaki nr powinienem mieć żeby było mfa ?? I czy to istotne diesel ,angol ??

 

Czy te liczniki mają MFA??

 

3b0919880

3b0919881n

3b1919930

Edytowane przez tomascor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności