Skocz do zawartości
Leo

Opóźniony start rozrusznika

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj, miałem wrażenie, że gdy przekrecam kluczyk jest opóżnienie w starcie rozrusznika, ale dzisiaj gdy przekręciłem to jedna sekunda nic i dopiero zakręcił. Jak był ciepły palił od razu. Czy to wina kabli, zaśniedziały, czy coś innego?

 

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym stawiał na zabrudzony bentiks ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

równie dobrze może być też kostka w stacyjce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tez stawiam na kostke w stacyjce. Poczytalem forum i wszystko wskazuje na kostke, lampki nie przygasaja a przy przekrecaniu to tylko echo, za drugim razem lub trzecim odpala.

 

Pytanko warto ja przeczyscic czy kupic nowa? Czy ktos moze sie orientuje jakie ceny w UK (jeden uzytkownik napisal, ze 28 fuli). Aha i jak to po angielsku sie zwie, lub moze numer czesci z etki. Moze na ebayu?

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam, w poniedzialek sie zabiore za rozbieranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do B5 3B -28 funta w VW dealer i skodzie tak samo ,nazywa sie to :Ignition switch a wygląda tak :

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A3-PASSAT-A6-A8-GOLF-4-IGNITION-STARTER-SWITCH_W0QQitemZ280378184016QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item4147d79150&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12%7C66%3A2%7C39%3A1%7C72%3A1683%7C293%3A1%7C294%3A50

Ja ze swoją kostką miałem problem ze spręzyną wiec rozebrałem i wycudowałem ,że cofa i jest Ok wiec nie musiałem kupować w PL koszt 45 złoty ale tam kostka jest inna w przypadku B5 3B ,nie wiem czy B5 3BG ma taką samą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności