Skocz do zawartości
piotro

Eksplozja przedniej sprężyny zawieszenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów.

Kilka dni temu głośnym walnięciem zakończyła swoją współprace lewa przednia sprężyna w mym Passacie.(19Tdi, b5,sedan) Bardzo prosze o pomoc związaną z właściwym dobraniem nowych sprężyn na przód mojej maszyny. Nie wiem jakie mają być oznaczenia i jakiej powinny być firmy. Chcę aby auto miało ten sam komfort jazdy co poprzednio. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze o pomoc związaną z właściwym dobraniem nowych sprężyn na przód mojej maszyny.

Wystarczy jak sprawdzisz jakiego koloru i ile pasków barwnych masz na sprężynie, kupujesz takie same i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi dużo pomogliście. :)

A w sklepach pytać o standardową sprężynę do mojego modelu auta, czy jest jakiś symbol???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w sklepach pytać o standardową sprężynę do mojego modelu auta, czy jest jakiś symbol???

 

W sklepach czy allegro to Ci dadzą sprężyny standard nieznanego producenta. Oni produkują sprężyny na potęgę i dla nich nie liczy się jaka wersja silnika, waga auta tylko aby na wymiar pasowała.Dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem to dobrać wg kropek a więc szrot lub ASO. I pamiętaj że wymienia się parami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli szukasz to ma orginalne sprezyny do 1.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że w większości sklepów trzeba zamówić towar. Sprzedawca szuka w książce numeru danej części, sprawdza jego dostępność w danej hurtowni. "A jeżeli nie ma sprężyny dokładnie do tdi to podpasi mu inna. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie uznajesz kompromisów, a chcesz zachować fabryczny komfort jazdy to zrób tak jak ci radzą. Jedź do ASO VW i na podstawie barwnych pasków na starej sprężynie dobierz nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli giełda sie robi. temat wyczerpany a więc

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności