Skocz do zawartości
bobek_1987

Antena od navi do radia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam taką antenę

http://www.allegro.pl/item139330226__antena_trzyzakresowa_gps_fm_gsm_vw_.html

, nie wiem czy trzyzakresowa ale z wyglądu taka sama i od navi, moje pytanie brzmi, czy jak podłączę radio do tej anteny bendzię dobrze odbierało stację radiowe, czy lepiej sprzedać tą antenę z navi i kupić normalną do radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit

Jeśli taka sama to śmiało możesz podłączyć radio i będzie ok, zostaw ją bo może kiedyś włożysz navi i będzie jak znalazł :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działac, po prostu podłączasz tylko jeden kabel, odpowiedzialny za antenę radiową a pozostałe zostawiasz wolne, chyba ze masz jeszcze instalacje głośnomówiącą to możesz wykorzystac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem zobacze jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a która wtyczka (wiem, że nie można ich pomylić bo jedna jest męska a druga żeńska) jest od czego :?:

Chodzi mi o tą szarą i czarną... Co jest FM a co GSM :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba ci tylko bat czy całą antene??

 

ja miałem złamany bat, i kupiłem bat na allegro za jakieś 20 PLN-ów, navi na tym śmiga pięknie, i nawet fale radiowe ściąga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o tą szarą i czarną... Co jest FM a co GSM :?:

Czarna to radio a szara to GSM, srebrna to navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekFR

witam, a ma ktoś może pomysł jak naprawić taką antenę? głównie rozchodzi się o to, że bat został prawdopodobnie wyrwany przez jakiegoś ****, najgorsze, że razem z gwintem, i teraz mam samą podstawkę bez bata i gniazda gwintowanego w środku, zaglądając do środka widzę tylko coś jakby styki dotykowe, ktoś mógłby coś doradzic?

może dałoby sie kupić jakąś antenę na allegro za 20zł i wmontować do mojej samo gwintowane gniazdo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam posiadam taką antenę

http://www.allegro.pl/item139330226__antena_trzyzakresowa_gps_fm_gsm_vw_.html

, nie wiem czy trzyzakresowa ale z wyglądu taka sama i od navi, moje pytanie brzmi, czy jak podłączę radio do tej anteny bendzię dobrze odbierało stację radiowe, czy lepiej sprzedać tą antenę z navi i kupić normalną do radia.

 

nie jestem do konca pewny ale czy ta antena nie jest antena aktywna FM? czy navi nie podaje czasen napiecia zasilania na wejscie antenowe? w wypadku wspolpracy z innym radiem wymagany jest jeszcze seperator z mozliwoscia zasilania wzmacniacza FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności