Skocz do zawartości
jamal_2005

Zmiana RCD 300 na RNS 510

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Rozwazam wszystkie opcje bo zmiana steroownika kosztuje tyle ile musialbym dolozyc do nawigacji. Czy przy wiamianie z RCD 300 na RNS 510 sa jakies cyrki z akumulatorem ?? Czy jest potrzeba wymieniania sterownika czy nie ?? Ktos juz to robil ???

Edytowane przez jamal_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko

Czy poradziles sobie ze zmiana z rcd na rns ? wlasnie przerabiam ten temat i szukam podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje bez mniejszego problemu. Wszystko jest plug & play czyli wyjmujesz stare radio wpinasz nowe i dziala. Jedynie musisz gdzies umiescic antene GPS. Ja zdjalem kratki nawiewu z przodu te srodkowe i gdzies tam na nagrzewnicy ja sobie polozylem i sciaga super bez zadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko Daventry jeszcze nie podlaczalem wszystko czeka w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=50661 a to nie Twoj post ??? Nie ma co panikowac kostki moga byc inaczej pospinane ale nie przekonasz sie jak nie podepniesz u mnie wszystko poszlo bez zadnych kombinacji w przeciwienstwie do RCD 510 ktore rozladowalo aku. do mnie masz jakies 80 mil wiec jesli bys chcial wykasowac te bledy to nie ma problemu albo jesli bys reflektowal na zlot w Londynie 28 kwietnia to mozemy powalczyc tam. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam szybkie pytanie o montaż ale RCD300 miałem RNS 510 lecz już trzy tygodnie i nic nie wyjaśnione z ubezpieczeniem

chciałem na troche choć wsadzić RCD 300 by grało radio ,jak z podpięciem anten i tej dużej kostki ?

dziękuje za odpowiedź bo chcę zamówić na alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

mam szybkie pytanie o montaż ale RCD300 miałem RNS 510 lecz już trzy tygodnie i nic nie wyjaśnione z ubezpieczeniem

chciałem na troche choć wsadzić RCD 300 by grało radio ,jak z podpięciem anten i tej dużej kostki ?

dziękuje za odpowiedź bo chcę zamówić na alledrogo

 

jest temat o wymianie RCD300 na RCD510 lub RNS510, wszystko pasuje bez przeróbek...... no tylko anteny od GPS nie będziesz miał gdzie wetknąć.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomozcie chcialem temat zalozyc ale nie moge

mam passata b6 break wdaje mi sie ze jest to orginalne radio rcd300 chcialbym zmienic na cos bardzo taniego zeby mialo tylko CD AUX USB no i FM nie potrzebuje ekranu wielkiego wiec obojetnie czy to bedzie 1 din czy 2 din moze ktos zapodac jakis taki zestaw do 400 zloty z przesylka i kablami potrzebnymi jesli 1din to z ramka itp prosze o pomoc radio mi sie zepsulo a mieszkam w francji i cizko mi to znalesc

chcielem to http://www.ebay.fr/itm/Autoradio-RCN210-Bluetooth-USB-AUX-CD-SD-MP3-for-VW-GOLF-JETTA-PASSAT-Caddy-POLO-/272174109731?hash=item3f5ed75423:g:FycAAOSwZQxW6h~g RCN210 ale nie wiem czy bedzie dzialalo i czy potrwebuje cos jeszcze PS. sorry za błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Będę wymieniał radio RCD300 na RCD510 Delphi. Czy będę potrzebował przejściówki antenowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pomozcie chcialem temat zalozyc ale nie moge

mam passata b6 break wdaje mi sie ze jest to orginalne radio rcd300 chcialbym zmienic na cos bardzo taniego zeby mialo tylko CD AUX USB no i FM nie potrzebuje ekranu wielkiego wiec obojetnie czy to bedzie 1 din czy 2 din moze ktos zapodac jakis taki zestaw do 400 zloty z przesylka i kablami potrzebnymi jesli 1din to z ramka itp prosze o pomoc radio mi sie zepsulo a mieszkam w francji i cizko mi to znalesc

chcielem to http://www.ebay.fr/itm/Autoradio-RCN210-Bluetooth-USB-AUX-CD-SD-MP3-for-VW-GOLF-JETTA-PASSAT-Caddy-POLO-/272174109731?hash=item3f5ed75423:g:FycAAOSwZQxW6h~g RCN210 ale nie wiem czy bedzie dzialalo i czy potrwebuje cos jeszcze PS. sorry za błędy

 

 

 

 

Jak nie zależy ci na RDS to kup sobie RCD510 Delphi.

http://pl.aliexpress.com/item/DHL-Free-Shipping-VW-Car-Radio-Stereo-RCD510-With-Code-For-Golf-5-6-Jetta-MK5/32305713137.html?spm=2114.010208.3.1.4ptiwL&ws_ab_test=searchweb201556_8,searchweb201602_2_10017_10005_10006_10034_10021_507_10022_10009_10020_10008_10018_10019,searchweb201603_10&btsid=63abaa86-2fb8-4d7b-9fdc-7446ba1f50ef

 

Kupiłem od tego sprzedawcy. Dziś je dostałem. Jutro będę montował :) Radio szło do mnie 4 dni wysyłka DHL w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności