Skocz do zawartości
Gość mirmur

silnik ADR czy zostałem oszukany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mirmur

Witam szanownych kolegów mam taki problem kupiłem kilka miesięcy temu paska 1.8 20 v 98 r kilka dni temu na przeglądzie wyszło na jaw że jest to jakiś inny silnik chyba od audi a przepływomierz powietrza z obudową był włożony na sztukę wtyczka była zaizolowana i nie podłączona teraz szukam pasującej części to znaczy przepływom. pow. wraz z obudową filtra i rurą mechanik powiedział że to ma być oznaczenie ADR chodzi mi o części używane gdzie to moge kupić? jestem z gdańska dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak oni to stwierdzili, ze to Audi? Przecież to ta sama fabryka :rotfl: Ja mam ADR - czy to znaczy, ze też mam od audi? A przepływomierz ktoś moze wymienial i nieudolnie to zrobił, bo prawdopodobnie nie pasuje do tego silnika. A cyknij zdjecie silnika to zobacze o co ci chodzi? Moze naprawdę masz coś innego?? :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam auto z '98 roku 1,8 20v i u mnie oznaczenie to też ADR :niepewny: jeśli masz takie oznaczenie kodowe to ja bym się nie martwił, dokup tylko części które nie są od tego silnika i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcie to pomożemy. Najlepiej kilka ujęć. ADR-ów jest sporo na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mirmur

koledzy auto stoi u mechanika jak sie uporam z wszystkim porobie fotki i wtedy zobaczymy dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jkeca

Ja tez mam paska z silnikiem ADR, one tez wystepuja w Audi, wiec silnik jest typowy. Jak mi podasz numer oryginalny tej przeplywki to powiem ci od jakiego to jest modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności