Skocz do zawartości
tomaszewiak

demontaż dokladki tylniego zderzaka sedan

Rekomendowane odpowiedzi

witam

na ile srob jest ta dokladka przykrecona?

oraz czy po jej zdjeciu bede mial dostep do srodka zderzaka chodzi mi o wypiecie od srodka bocznej listwy

dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakładka tylnego zderzaka jest mocowana za pomocą 5 śrub M6x27.Tak będzie dostęp.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi powiedziec gdzie sa te sroby?

oraz czy po jej zdjeciu bedzie latwiej mi wypiac listwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 szt od spodu nakładki z tyłu, 2 szt od góry w okolicy uszczelki klapy bagażnika.Nakładka z obu stron jest wsunięta w prowadnice- po odkręceniu wysuwasz do tyłu.Powodzenia.;)

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak czytam ten wątek i się zastanawiam co miał autor na myśli pisząc dokładka zderzaka

czy chodziło o dolną część zderzaka (w 3B niedemontowalna - scalona razem z górną częścią) czy o kompletną nakładkę zderzaka, o której napisał Jurek???

Edytowane przez Mr. X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o ten czarny platik od spodu aby go zdjac i miec dostep do listwy od strony wewnetrznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 3B zderzak stanowi jedną całość (niedemontowalną, jak napisał Mr. X). A więc nie zdejmiesz samej nakładki tylko cały zderzak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JurekW napisal ze jest do zdemontowania?

tzn ze chodziło mu o sam dół ten czarny matowy od spodu?jak go zdejme bede mial dojscie do wnetrza?

Edytowane przez tomaszewiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JurekW napisal ze jest do zdemontowania?

 

Jurkowi chodziło o nakładkę czyli skorupę zderzaka a nie o dokładkę czyli dolną część zderzka, o którą pytasz

w B5 przed liftingiem ta część jest scalona z częścią górną zderzaka i jej nie odłączysz, no chyba, że potraktujesz zderzak piłką :D

dopiero zderzaki w B5 po liftingu mają odczepianą dolną część czyli dokładkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra czyli co mam zdjac tam od spodu zeby dostac sie do listwy od wewnatrz i ja sciagnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra czyli co mam zdjac tam od spodu zeby dostac sie do listwy od wewnatrz i ja sciagnac

 

jeśli chodzi Ci o listwę ozdobną zderzaka to niestety żeby ją zdemontować musisz zdemontować cały zderzak, JurekW napisał Ci ile jest śrub i gdzie ich szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok juz patrzylem tej dokladki niezdejme bo jest zespolona ze zderzakiem

ale tam od dolu widzialem jeszcze plastik moze jakbym go zdjal mialbym dostep do srodka zderzaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności