Skocz do zawartości
Sylvek1986

ABS PASSAT B4 (nie łączy)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem podłączyłem VAGA pod PAska B4, z silnikiem, poduchami wszystko smiga ale z ABS-em nie chce mi polaczyc wywala mi blad "za duzo bledow komunikacji" uzywalem vaga 3.1 i 4. Gdzie szukac winy?>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sterowniku ABS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień w ustawienieach portu - Latency Timer z 16 na 10 lub 7, może to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki wielkie, jak koles podjedzie to sprawdze, a moze byc taka sytuacja ze sterownik jest jakos "mechanicznie" odlaczony od komputera? tzn. jaka wtyczka czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość berq

Witam.

Mam tak samo z immo, wina chyba lezy po jego stronie bo z innymi modulami sie normalnie lacze, a co do sterownikow to moim zdaniem sa one wszystkie podlaczone do tej jednej linii razem z komputerem, ktorej uzywa sie rowniez do diagnozy czyli nie maja innego bezposredniego polaczenia z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem vag serii 3.1.1 i 4.9.0 i to samo co wyżej że nie może odczytać sterownika abs bo za dużo błedów.Padł mi czujnik prawy przód wywaliło błąd czujnika prędkości koła coś takiego . Kupiłem interfejs do vw audi na allegro podłączyłem go pod passka i ten interfejs bez problemu odczytuje sterownik abs usunoł błąd a vagiem lipa . Po diagnostyce interfejsem usunieciu błędu absu dalej vag wywala błąd że za dużo błedów.Do Passata polecam jeszcze vwtool też wykrywa mi abs bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jewsli nie mpze sie połaczyc z ABS'em to znaczy ze sterownik jest padniety (zimne luty)

wiele jest na ten temat na forum

Uzyjcie SZUKAJKI

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności