Skocz do zawartości
wicher123

Mam pytanie odnośnie montażu klimatyzacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,mam passata od roku 98r 1.9 TDI 90KM AHU.Sprzedający zrbił mnie w ... i przed odebraniem auta wymontował klimę :( Auto miało klime zwykła,manualna,działała itp,samochód odbierałem po tygodniu od jego sprawdzenia i to był mój błąd.Czy mógłby mi ktoś pomóc skompletować klimę zwykłą?Szukam na allegro kompletnej klimy ale nie ma.Nie spieszy mnie sie,składam fundusze na ten cel ale fajnie gdybym wiedział co kupić?Może taniej kupić osobno części?Tylko jakie?Został mi na desce rozdz. przycisk AC i w silniku widzę te aluminiowe kable czy przewody,nie wiem jak to sie zwie.WSZYSTKO INNE zostało sprzedane,łącznie z pasem przednim,nie mam wyjscia na chłodnice klimy :(

Może w ogóle poradzicie mi?warto się bawić w to?Przez ten rok wsadziłem już 10tyś zł w niego więc nie ma sensu sprzedawać.Pojezdze nim już dłużej.

Poradzcie,zakładać warto?Co kupić?Pas przedni z wyjsciem na chł.klimy,chlodnice klimy to wiem,co dalej?Moze pomału bede kompletowac,póxniej szukac kogos kto mi to podlaczy?Bedzie z tym problem?Pomozecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co wymontował...

Domyślam się że nie ma kompresora, chłodnicy klimy, osuszacza. Panel sterowania masz jak i przewody układu

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=11406

 

A w ogóle to zapłaciłes za autko z klima a jak odbierałeś to juz jej nie było ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy co wymontował...

Domyślam się że nie ma kompresora, chłodnicy klimy, osuszacza. Panel sterowania masz jak i przewody układu

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=11406

 

A w ogóle to zapłaciłes za autko z klima a jak odbierałeś to juz jej nie było ??

 

Dokładnie TAK ;(Mechanik który diagnozował auto mówił mi że klima działa,jest nabita itp itd.Kupowałem w Styczniu,przyszło lato włączam klime i nie działa,jade do gościa który tym się zajmuje a on SZOK,mówi Panie co ma tutaj działać jak tutaj NIC NIE MA :/ Oj nie masz pojęcia jaką miałem minę !!

Dorwe drania,teraz jest za granicą i nie wiadomo kiedy wróci.

Panel sterowania?Mam tylko przycisk AC

Czyli oprocz pasa przedniego potrzebuje:

SKRAPLACZ KLIMATYZACJI

KONDENSERY

OSUSZACZE

SPRĘŻARKI

PAROWNIKI

wszystko po jednej sztuce?No i pewnie jakieś wiązki kabli?

I to byłoby na tyle jeśli chodzi o klime?

Czy jeśli znaje klime Manualna lub climatronic z Paska do 2000r ale 110KM albo 130KM to też podejdzie?Czy koniecznie musze szukac z mojego silnika 1.9 TDI 90KM AHU ?

Edytowane przez wicher123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poradzcie,zakładać warto?
Warto zakładać :) Niezła historia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jeśli znaje klime Manualna lub climatronic z Paska do 2000r ale 110KM albo 130KM to też podejdzie?Czy koniecznie musze szukac z mojego silnika 1.9 TDI 90KM AHU ?

__________________

 

Musisz szukać zwykłej klimy, nie climatronica......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności