Skocz do zawartości
ChangHemp

brak sygnalów świetlnych przy zamykaniu auta

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Mialem problem ostatnio odczepil mi sie kabel od lampy i dotykal metalu bylo zwarcie brak kierunków i awaryjnych popalilo bezpieczniki Naprawilem te usterki i teraz przy zamykaniu lub otwieraniu auta nie mam mrugniecia kierunkami czy moze to być zwiaznane z włacznikiem świateł awaryjnych bo lekko sie z niego zadymiło kierunki i awaryjne są normalnie brak tylko sygnałow swietlnych przy zamykaniu i otwieraniu auta pilotem bo jak wsadze klucz do zamka to nigdy kierunki nie mrógaly.

 

 

znalazlem taki post ale cos mi sie wydaje ze nie w tym problem ?

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=6587&highlight=brak+kierunkowskaz%F3w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie spalił ci się bezpiecznik od alarmu i się nie uzbraja to i nie mryga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzylem i nie moge znalesc szukalem tutaj obok drzwi kierowcy który to bezpiecznik bo pojecia nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
patrzylem i nie moge znalesc szukalem tutaj obok dzwi kierowcy

No tam raczej bezpiecznika od alarmu nie znajdziesz. Zdejmij lepiej dolną osłonę pod kierownicą i tam szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolna oslona tzn tutaj gdzie jest regulacja polozenia kierwonicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolna osłona, to ta w której umieszczony jest włącznik świateł. zdejmujesz zaślepke z boku i tam masz śruby mocujące, no i dodatkowo sama osłona jest na trzech srubach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana bezpiecznika od alarmu pomogla teraz wszystko jest cacy tak jak ma byc czyli podczas zamykania badz otwierania auta jest sygnal swietlny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ten sam problem. Gdzie jest ten zasrany bezpiecznik alarmu.

B5 2000r.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ja już ślepy jestem, albo co z głową mam, bo nie widzę tego bezpieczniaka...:wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo ja już ślepy jestem, albo co z głową mam, bo nie widzę tego bezpieczniaka...:wsciekly

 

Zerknij na bezpieczniki do komfortu,są chyba dwa jak się nie mylę.Nie wiem czy przy samym module też niema osobnego...Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. sprawdziłem te dwa bezpieczniki od komfortu o których mówiłeś, ale są dobre. dalej nie wiem który to jest ten bezpiecznik od alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. sprawdziłem te dwa bezpieczniki od komfortu o których mówiłeś, ale są dobre. dalej nie wiem który to jest ten bezpiecznik od alarmu.

 

Inaczej-z tego co napisałeś nie masz tylko mrugnięcia kierunkami.Może poprostu tą funkcję masz wyłączoną...Podepnij VAG'a i spróbuj tą opcję włączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinałem Vaga i funkcja ta jest włączona czyli na 1. Sygnał dźwiękowy działa a kierunki nie. Nie mam pojęcia już o co tu chodzi. Sorki za Offtopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy wszystkie c.zamki się zamykają i otwierają w drzwiach. Jeśli jedne drzwi, nie zamkną się, to w pierwszej kolejności napraw zamek, a światełka same się naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem co kolega JaraB... zamki sprawne bo sie normalnie zamykają i tak samo dźwiek jak ustawie to działa a sygnalizacja świetlna ustawiona jest na 1 i **** nie działa :/ zna ktoś rozwiązanie na ten problem?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem niedawno ten sam problem. Niby wszystkie zamki sprawne ale pod podpięciu vaga zamek drzwi kierowcy wykazywał błąd. Po rozebraniu zamka okazało się że jakieś plastikowe kółko blokowało jeden z mikro styków przez to nie było sygnalizacji kierunkowskazami po zamknięciu auta.

 

Najlepiej jak podłączysz się vagiem i sprawdzisz błędy z tego co pamiętam w magistrali CAN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności