Skocz do zawartości
Gość marewel

Silnik wycieraczki tylnej B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marewel

Witam czy ornientuje sie ktos czy silnik wycieraczki tylnej z pasata po lifcie bedzie pasowal do tego sprzed liftu?

Na sztocie znalazlem identyczny tylko ze z audi A4 i gdy go podlaczylem chodzil calyczas i nie dalo sie go wylaczyc,przy czym moj nie wlacza sie wogole.Facio twierdzil ze jest kilka rodzaii i roznia sie tylko nie wiedzial czym.

W moim pekla rurka ktora doprowadza plyn do spryskiwacza i zalalo mi silniczek w srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że chodzi cały czas to normalne jak mu podałeś 12V. Jak jest zamontowany w samochodzie to o prędkości decyduje przekaźnik :) No chyba że sprawdzałeś w aucie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ornientuje sie ktos czy silnik wycieraczki tylnej z pasata po lifcie bedzie pasowal do tego sprzed liftu?

Na sztocie znalazlem identyczny tylko ze z audi A4 i gdy go podlaczylem chodzil calyczas i nie dalo sie go wylaczyc,przy czym moj nie wlacza sie wogole.Facio twierdzil ze jest kilka rodzaii i roznia sie tylko nie wiedzial czym.

W moim pekla rurka ktora doprowadza plyn do spryskiwacza i zalalo mi silniczek w srodku.

A nie próbowałeś naprawić? Ja miałem podobna usterke Znalazłem podobną rurkę miedzianą, zalutowałem z orginalnymi końcówkami i śmiga już rok bez problemu.

Może szkoda wydawać kaski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Rurka to nie problem,ale moj wcale nie rusza jak go podpinam do auta,za to ten ze szrotu chodzil calyczas moze dlatego ze byl z Audi A4,kupilem jakis do paska po lifcie czekam na przesylke zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rurka to nie problem,ale moj wcale nie rusza jak go podpinam do auta,za to ten ze szrotu chodzil calyczas moze dlatego ze byl z Audi A4,kupilem jakis do paska po lifcie czekam na przesylke zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

to daj znać czy pasuje od paska po lifcie bo sam muszę zmienić

a nie wiem czy przypadkiem silnik od nowszego passata nie krótszego tego "bolca" co wychodzi na zewnątrz auta, za szybę...

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to jak działa i pasuje to spoko :)

sam miałem go brać ale nie byłem pewny

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silniczki mają wadę fabryczną...czesto zaciera się panewka i urywa się rurka ale nie zawsze to jest przyczyna. Jest do kupienia w VW zestaw naprawczy 8L0 998 711 zdaje się...tylko kosztuje 134zł...może się nie opłacać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik tylnej wycieraczki jest taki sam ,może tylko sie róznić tym że wycieraczka w spoczynku będzie na prawej lub lewej stronie.Taki sam silnik jest chyba w innych modelach Vw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Mi zestaw naprawczy na nic by sie nie zdal,bo padla mi elektronika w silniczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam na zbyciu silniczek z dobrą elektroniką-pęknięty jest trzpień gdzie jest panewka oraz urwana rurka.Reszta 100% sprawna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yogi2404
Wiec tak kupilem taki silniczek:

http://www.allegro.pl/item371963728_vw_passat_b5_fl_silniczek_wycieraczki_tylnej.html

 

Zamontowalem pasuje i dziala prawidlowo,w moim starym spryskiwacz krecil sie razem w z wycieraczka a powinien stac,dlatego ukrecilo mi ta rurke.

Witam!! Z ktorego roku jest twoj pasek??Ja mam 98,a znalazlem silniczek od 2001-05 i nie wiem czy bedzie pasowal.Z gory dzieki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności