Skocz do zawartości
blezor

Roleta w bagazniku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko: mam rolete w bagazniku (passat 1999/2000) zwykla, tylko czesc pozioma, czy ta druga czesc pionowa, tzn taka siateczka jest osobnym elementem, czy jedna calosc z roleta, czy sa dwie wersje tej rolety, czy mozna dokupic tylko czesc z siatka:654:? Jezeli ktos ma wersje z siatka, to prosze o odp. I jeszcze taka rzecz, juz to bylo na forum ale nie moge znalesc, jak jade to na nieruwnosciach cos piszy z tylu samochodu, dzwiek jakbym mial swierszcza w samochodzie:mad:! Czy ktos zlokalizowal skad to pochodzi? Co sie poluzowalo i co ociera? Klapa bagaznika? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos rolety to jest oddzielna siatka mocowana do oparcia,a na górze do podsufitki w plastikowych otworach,roleta pozioma ma wycięcie niewielkie aby za nią wychodziłaroleta pionowa,jeśli chodzi o trzaski to mogą być z źle ustawionej tylnej klapy na gumowych wkrętach po rogach klapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Roleta pozioma i siatka to dwie osobne rzeczy.

Siatka (czyli ta pionowa) jest mocowana do oparcia kanapy i jesli poloszysz oparcie, to ta siatka razem z oparciem idzie do przodu (mozesz ja rozwinac przy powiekszonej objetosci bagaznika-rozlozonych fotelach), a roleta jest polozona troche bardziej z tylu i mocowana do obuowy obu nadkoli (jak to masz to sam zobaczysz).

roleta pozioma ma wycięcie niewielkie aby za nią wychodziłaroleta pionowa

Siatka pionowa jest przed roleta pozioma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał pawelb6 Zobacz post

roleta pozioma ma wycięcie niewielkie aby za nią wychodziłaroleta pionowa

Siatka pionowa jest przed roleta pozioma

Krawcol wyluzuj trochę jak nie rozumiesz co ja napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
roleta pozioma ma wycięcie niewielkie aby za nią wychodziłaroleta pionowa
Krawcol wyluzuj trochę jak nie rozumiesz co ja napisałem

Za nia to znaczy z tylu... Co tu inaczej rozumiec :?: Dlatego poprawilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak stoisz przodem do bagażnika to masz z tyłu ,nie?

Czy mam napisać jak Ty na całą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
jak stoisz przodem do bagażnika to masz z tyłu ,nie?

Czy mam napisać jak Ty na całą stronę.

Nie, po prostu nie mieszaj kierunkow i tyle :D Przod to przod, a tyl to tyl-i niech tak pozostanie-wystarczy, ze ludzie maja problem z lewo/prawo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tak. Siatka pionowa jest BLIŻEJ oparcia siedzenia, pozioma - dalej. Inaczej zamontować się nie da, gdyż właśnie pomiędzy siatką poziomą a oparciem jest miejsce na wyjęcie siatki i przymocowanie jej do dachu. Ale by siatkę zamocować musisz mieć mocowania w dachu (podsufitce) oraz w nadkolu taki otwór z plastikiem zabezpieczający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passat_V6

Mam pytanie do tematu. Mam siatkę w swoim Pasku czyli jak wy to nazywacie roletę pionową, czy oprócz niej mogę dokupić roletę bagażnika tą poziomą, a dążę do tego czy nie będę musiał demontować siatki aby zamontować tą drugą ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do tematu. Mam siatkę w swoim Pasku czyli jak wy to nazywacie roletę pionową, czy oprócz niej mogę dokupić roletę bagażnika tą poziomą, a dążę do tego czy nie będę musiał demontować siatki aby zamontować tą drugą ???

 

Będziesz mógł założyć poziomą roletę bez problemu. Jeden warunek roleta ma być z wycięciem na siatkę. Jak takiej nie będziesz miał to siatki nie wysuniesz, no chyba że wytniesz sobie miejsce na siatkę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do tematu. Mam siatkę w swoim Pasku czyli jak wy to nazywacie roletę pionową, czy oprócz niej mogę dokupić roletę bagażnika tą poziomą, a dążę do tego czy nie będę musiał demontować siatki aby zamontować tą drugą ???

 

Możesz bez problemu - sprawdź tylko, czy w boczkach za siedzeniem koło szyby masz takie miejsca na osadzenie rolety i czy przy drzwiach w bagażniku - prowadnice do blokowania tejże (gdy jest rozsunięta). Zaznaczyłem to strzałkami na rysunku:

 

baganikvk0.th.jpg

 

Numerki rolet do Twojego autka (strzałki)

 

roletawc1.th.jpg

 

Tylko szczerze Ci powiem - nie mam bladego pojęcia czym one się różnią i czemu mają inne numerki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi, podoba mi sie taka siatka za siedzeniem, czasem jak sie jedzie przez pol europy to by sie przydala dla lepszego zabezpieczenia przed bagazami, szkoda ze nie pomyslalem o tym kupujac auto, zeby byla wmontowana, w vectrze mialem cos takiego i sie przydawalo. Patrzalem na allegro na takie siatki i po fotkach nie moglem dojsc jak to jest montowane w passatach, a nie bede komus do auta zagladal. Jeszcze mam takie jedno pytanko: jezeli jest ona montoeana do siedzen to jak sie sprawa ma ze skladaniem ich? Jest wtedy jedno oparcie od kanapy tylnej? Cos mi tu nie pasuje. Napewno nie jest ta roleta mocowana do rolety bagaznika? Pozdrawiam i dzieki za dotychczasowe odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko: mam rolete w bagazniku (passat 1999/2000) zwykla, tylko czesc pozioma, czy ta druga czesc pionowa, tzn taka siateczka jest osobnym elementem, czy jedna calosc z roleta, czy sa dwie wersje tej rolety, czy mozna dokupic tylko czesc z siatka:654:? Jezeli ktos ma wersje z siatka, to prosze o odp. I jeszcze taka rzecz, juz to bylo na forum ale nie moge znalesc, jak jade to na nieruwnosciach cos piszy z tylu samochodu, dzwiek jakbym mial swierszcza w samochodzie:mad:! Czy ktos zlokalizowal skad to pochodzi? Co sie poluzowalo i co ociera? Klapa bagaznika? Pozdrawiam.

 

 

Siatka w bagażniku 3B kombi

siatkabaganikab5jm8.th.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam takie jedno pytanko: jezeli jest ona montoeana do siedzen to jak sie sprawa ma ze skladaniem ich? Jest wtedy jedno oparcie od kanapy tylnej? Cos mi tu nie pasuje. Napewno nie jest ta roleta mocowana do rolety bagaznika? Pozdrawiam i dzieki za dotychczasowe odpowiedzi.

 

Ona jest montowana do jednego oparcia. I teraz jak składzasz to mniejsze - idzie bez problemu. W przypadku jak chcesz złożyć to większe - musisz składać obydwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos powiedzial mi w jaki sposob roleta pionowa jest przymocowana do oparcia tylnej kanapy. chcialbym ja usunac bo czesto potrzebuje zlozyc 2/3 kanapy a zostawic 1/3, niestety z roleta jest to niemozliwe:/ w jaki sposob mozna ja usunac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysuwa się w jedną ze stron. A prowadnica jest przykręcona do oparcia tylnego fotela (mówię o kombi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq pionowa,a czy przypadkiem nie piszesz o poziomej rolecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł mówię o tej

obraz162bb9.th.jpg

Ta roleta przeszkadza w rozłożeniu siedzenia.

Tutaj jest zdjęcie wrzucone na fotosika (nie każdy może otworzyć przez image) ale z drugiej strony foteli.

3543931a6545bc61m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne,bo widziałem taką która jest przykręcona do foteli,ale mocowania miała znacznie niżej i były widoczne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roleta pozioma w bagażniku skrzypi !! Co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności