Skocz do zawartości
Gość gradek

CLIMATRONIC - PYTANIE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gradek

Od jakiegoś czasu nie działa mi obieg zamknięty powietrza. Po sczytaniu błędów jest jeden : 4FA - problem z silnikiem V71. Gdzie znajduje się ów silnik i jak się do niego dostac oraz czy jest naprawialny.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gradek

witam ponownie

 

Udało się mi znaleźć ten silniczek, ale wyciągnąć go to wielka sztuka dlatego postanowiłem sobie dać z nim spokój, ustawiłem tylko klapkę tak aby cały czas pobierał świeże powietrze. Podziwiam osoby którym udało się wymotowac ów silniczek bez rozbierania konsoli :-)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gradek takie pytanko małe. W jaki sposób ustawiłeś tą klapkę? W którym miejscu ona dokładnie się znajduje i jak ja przestawić? Mam podobny problem z tym silniczkiem, tyle że ja mam klapkę ustawioną cały czas na obieg zamknięty.W jakim położeniu ma być ta klapka żeby był obieg otwarty? W takim jak na zdjęciu pod linkiem 2 posty wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gradek
gradek takie pytanko małe. W jaki sposób ustawiłeś tą klapkę? W którym miejscu ona dokładnie się znajduje i jak ja przestawić? Mam podobny problem z tym silniczkiem, tyle że ja mam klapkę ustawioną cały czas na obieg zamknięty.W jakim położeniu ma być ta klapka żeby był obieg otwarty? W takim jak na zdjęciu pod linkiem 2 posty wyżej?

 

już się dogadaliśmi na gg ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia

ja tez mam ten sam problem prawdopodobnie ta klapka jutro bede patrzyl na nia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności