Skocz do zawartości
Gość skorpion1vw

Jak zdemontować licznik B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość skorpion1vw

Chcę założyć alu obwódki na zegary tj.ma B5 FL mam tylko na dwa duże zegary-Km/h i obr/min

Jak dobrać się do niego żeby nic nie zchrzanić i założyć je poprawnie :vw:

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdejmiesz gorna czesc oslony manetek kierunkowskazow i wycieraczek (2 sruby od spodu oslony po jednaj z kazdej strony oslony) bedziesz mial dwie sruby (dol zegarow)ktorymi przykrecone sa zegary do kokpitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion1vw

Dzięki jutro próbuję

Pzdr.

szerokiej

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zeby to zdjac musisz chyba wyjac tez pułke pod kierownica z włacznikiem swiateł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion1vw

Wygodniej mi było zdjąć razem z półką i teraz jest efekt po założeniu obwódek alu, szkoda że tylko mam na razie na dwóch zegarach ale i tak jest super efekt

dzięki za poradę

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ramon34

ile czasu zajęla ci cala ta operacja,gdzie i za ile kupiles te obwodki,jak mozesz to wklej fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion1vw

Tak naprawdę nie skupiłem się tylko na tej jednej sprawie bo pomagałem w międzyczasie szwagrowi jeszcze przy jego aucie ale spokojnie zajęło mi to od 1h do 2h ze względu na zimno, żeby coś przy okazji nie pękło itd.

a obwódki dostałem w prezencie od szwagra który kupił je w Austrii

 

No i te dywaniki -Bajka :-)

 

zdjęcia nie najlepszej jakości bo z telefonu ale może jak zrobię cyfrówką to ja wrzuce

 

Pzdr.

Szerokiej

IMAGE_00012.jpg

IMAGE_00013.jpg

IMAGE_00014.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie i za ile kupiles te obwodki

 

polecam te z allegro: http://www.allegro.pl/item289126589__alu_ramki_na_zegary_do_wszystkich_modeli_.html

 

kiedys kupowalem u tego allegrowicza do golfa 2 i byly wykonane bardzo dobrze a i rewelacyjnie prezentowaly sie po zamontowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności