Skocz do zawartości
Gość soczek

Radio do paska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość brzesiu

Zależy czego potrzebujesz.

Jak nie zależy tobie na orginalnym wyglądzie to dołóż parę stówek i kup jakieś zwykłe 1 din

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek

ale mi właśnie na wyglądzie zależy i żeby w miare dobrze grało.... za te cene bede miał jakieś radio z mp3 ale to mi nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem DEH 2900MPB - czerwone podświetlanie przycisków i niebieski wyświetlacz - marki PIONEER i jestem w miarę zadowolony - teraz chyba kupił bym wyższy model. :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wincent

Podobnie jak kolega wyżej mam PIONEER 2900MPB i jeżęli chodzi o wygląd to komponuje się z deska naptrawdę ładnie, gra też niczego sobie i podświetlanie jest czerwono niebieskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mimo wszystko rozni sie ten pionek i to widac, zwlaszcza jak ktos ma limatronic, ja u siebie wrzocilem Harman Becker, nradyjko jest takze geniln jsli chodzi o jakosc, natomisat minus taki ze kosztuje 1700 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek

No właśnie.. A ta nawigacja MCD to ma w miare dobre radio?? Opłaca się wydać na to kase czy to tylko taki pic na wodę... zabawka jednym słowem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabaweczka bo o jakosci dzieku nie moze tu byc mowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soczek, Tutaj masz temat poczytaj http://www.forum.vw-passat.pl/topics55/radio-z-pasujacym-podswietleniem-vt18035.htm?highlight=pionner

A tak na marginesie jeżeli chodzi o PIONEER 2900MPB to dobrze się komponuje nawet z klimatronikiem. W podanym linku są zdjęcia tego radia w pasku.Ja osobiście mam takie i jest ok. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja zrobie zdjecia beckera u mnie to mysle ze juz nie powiez ze pionek sie tak dobrze komponuje, no ale roznica w cenie jest kolosalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja zrobie zdjecia beckera u mnie to mysle ze juz nie powiez ze pionek sie tak dobrze komponuje, no ale roznica w cenie jest kolosalna

 

Ja nie chce tobie nic powiedzieć ani udowadniać, twoje radio jest super ale cena.Pionner za ok 400 zł to dobre rozwiązanie. Jest na forum sporo ludzi zadowolonych. Nie ma o czym dyskutowac. Każdy mierzy swoją miarą. Ja nie kupiłbym radia za 1700 bo nie jestem aż takim audiofilem, ale są ludzie którzy cenią sobie dobry sprzęt car audio i ok. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz racje, przyznaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja zrobie zdjecia beckera u mnie

 

zrób zrób kolego, bo sam sie zastanawiam co robić ... czy montować zmieniarkę czy kupić radio, tylko te odstająca ramka nieoryginalnego radia psuje cały efekt (bez obrazy, kwestia gustu)

 

wiec jak porobisz fotki możesz wrzucić na forum lub na mojego maila

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie i jestem bardzo zadwolony można zmienić na czerwone podświetlenie jak i mieszane niebiesko-czerwone do B5 będzie idealne.

09c6a25102dc6f77m.jpg

c14dc83dc86e5be8m.jpg

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś najbardziej pasują oryginalne ,inne może sa lepsze ale jednak odstaja wygladem od całej reszty a samo podswietlenie to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile ta przyjemność kosztuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu norauto 1700-1800 allegro 1350 ja wytargałem za 1100 z allegro teraz pewno już taniej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś byłem u Tomczaka i widziałem jego sprzecior.

Na pierwszy rzut oka jak ktoś nie wie jakie radia montowali w passkach to powie że jakieś standardowe bo kolor panelu niemalże ideztyczny z resztą plastików.

Co do podświetlenia to chyba jedno z lepiej zgranych niestandardowych odtwarzaczy

 

A ja mam taki sam jak rainman777, kupiłem w sierpniu w Media Markt za 1120PLN i w dodatku sciągali mi je na zamówienie. może kolor niebieski podświetlenia nie jest bardzo podobny ale najgorzej nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja zrobie zdjecia beckera u mnie to mysle ze juz nie powiez ze pionek sie tak dobrze komponuje, no ale roznica w cenie jest kolosalna

 

to można liczyć na jakieś fotki??

 

po drugie znalazłem takie radio (oryginalne):

http://chevy.horsemotor.com/Download/8216_10.JPG

 

co to za model ?? takie coś by mnie interesowało do mojego auta, jeżeli tylko obsłuży 4 głośniki a jak nie to zastosuje takie urządzenie:

 

http://www.forum.vw-passat.pl/topics55/zmieniarka-cd-vt25539.htm

[/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności