Skocz do zawartości
Gość robszaf

Tłumik AFN 110KM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robszaf

Mam problem, moze ktos cos doradzi albo wie gdzie mozna dostac tłumik koncowy do vw passata b4 1996' silnik to 110KM AFN. Nie chce wkladac od 90KM, a niestety nie moge dostac zamiennika do swojego. Jak popatrzylem na cene tlumika koncowego ponad 500-600zł to sie zalamalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robszaf, po co Ci tlumik :) do TDI tylko przelot ;) nic nie stracisz, a tylko zyskasz ;) ... na mocy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, po co ci tłumik do AFN załóż przelot to zobaczysz jaki fajny efekt będzie. Kto zna Jawora z Golfa 3 ten wie o co chodzi:-) co nie shade?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polowiec

Witam

 

Mam ten sam problem. Musze wymienić tłumik końcowy, ale nigdzie nie mogę dostać. Numer z Etki 3A0253609S. Od passata z silnikiem 90KM był numer 3A0253609P. Wszędzie maja tylko te do 90KM.

 

Moze ktoś wie czy będzie pasować od 90KM albo zna sklep gdzie kupie do 110KM?

 

Niestety, na stronach podanych wcześniej sa tylko do 90KM

 

pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polowiec

Witam

 

Dowiedziałem sie w warsztacie, ze różnica miedzy tłumikiem 90KM a 110KM to średnica rury. W 110Km jest 4mm większa.

 

Jedyna firma produkująca na dzień dzisiejszych to WALKER - numer katalogowy 6422056, cena 350zl. Czy to dobra firma tłumików? Czy lepiej kupić od 90KM i wymienić rurkę na większa (mogą to zrobić w warsztacie z tłumikami).

 

pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie maja tylko te do 90KM.

 

i milion innych drobnostek sobie VW zmienil na te pare miesiecy dla AFN'a i pozniej problemy, bo allegro zalane jest 90kami na czesci, a AFN to jeden na milion ...

ja mialem wymieniane tlumiki postaram sie dowiedziec skad sie wziely

 

pozdro dla elity - 110 TDI W B4 :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałem sie w warsztacie, ze różnica miedzy tłumikiem 90KM a 110KM to średnica rury. W 110Km jest 4mm większa.

90'tka ma 50mm czyli jeszcze więcej? - 54mm ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozdro dla elity - 110 TDI W B4

 

dokladnie ja tez pozdrawiam elite ;) Juz tez mialem problemy z czesciami do mojego AFN ale to w innym poscie :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja też miałem:)) ze sprzęgłem, niby do AFN'a a wieksze bylo:D w hurtowni sie dizwili ze nie pasowalo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności