Skocz do zawartości
Gość Pablo Escobar

wyposazenie passata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pablo Escobar

na naklejce w ksiazce serwisowejmam napisane tak:

 

3B2355 PASSAT Lim. BASISL481 KW

EEN LC6M GP TDI 5G AFN

 

co to oznacza??

 

w kodzie wyposazenia znalzlem taki kod:

M6N - 4-cylindrowy silnik 66kw 1.9 tdi

 

czy to mozliwe zebym mial 90 koni jak mam silnik afn?

jakis blad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo - wrzuć może fotkę WLEPY - i sie "obada". Były już przypadki, że nie tak interpretowano niektóre rzeczy :D

 

No i nie wiem - gdzie zaglądałes, ze tak masz ten kod zinterpretowany. Bo z tego co widzę, to jest wszystko :ok:

 

M6N - 4-cyl. turbo diesel eng. 1.9 L/81 kW TDIwith MVEG 2 base engine is T1R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
BASISL481 KW

 

końcówka 81KW czyli 110ps..w książce inaczej, w kodzie inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo - napisałem ci na PW, że tam jest błąd :kijemgo:

A dla "potomnych" - dorzuce od razu LINK-a, co by wszystko było jasne :D

 

->Kody wyposażenia - wersja ENGLISH <-

 

EDIT//

 

Pablo Escobar napisał/a:

tak tak juz czytalem

dzieki za pocieszenie ze jednak mam te 110 koni

To teraz patrz tylko, zeby któryś ci ze stadniny nie uciekł, bądź też nie "zdechł" ze starosci czy też braku "wachy" :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Escobar

tak tak juz czytalem :P

dzieki za pocieszenie ze jednak mam te 110 koni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że u was na wklejce jest wersja wyposażenia,a u mnie nie ma,skąd mogę się dowiedzieć jaką mam wersję,bo nie wiem i w papierach też nie mogę znależć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kac222 - jak nie ma :?::zdziwko: Zrób może fote "wlepki" i wrzuć tu - to się przyjrzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moja wklejka

 

1003227ll5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja GLS :D

 

X9A - wersja USA

 

A jak chcesz resztę kodów wyposazenia, to zajrzyj tutaj:

 

->Kody wyposazenia <-

 

A żeby trochę łatwiej było, to poniżej masz link do tematu, gdzie juz większość kodow została przetłumaczona na NORMALNY język (czyt. polski) :D

 

->Kody wyposazenia - wersja PL <-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
X9A - wersja USA

 

własnie patrze czemu ta nalepa jakaś inna :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te kody już rozszyfrowałem ale dziwi mnie że każdy z was ma wersję wyposażenia na wklejce a u mnie nie ma,w wyposażeniu mam elektryczne szyby przód i tył,beżowa tapicerka,klima,mały komputer,tempomat,centralny na pilota,elektryczne lusterka i szyberdach,4 poduszki,schładzany schowek,uchwyty na kubki i nie wiem jaką mam wersję wyposażenia :orany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką - jaką ci napisałem - GLS. Nie wiem, jaki ona ma odnośnik do normalnych oznaczeń typu: Basis, Comfortline, Trendline..... itp. Na rynek USA jak idzie auto, to stosują taki sposób oznakowania wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
ale dziwi mnie że każdy z was ma wersję wyposażenia na wklejce a u mnie nie ma

 

Masz wersje na wklejce. To jest GLS. Na rynek amerykanski byly tego typu oznaczenia, a nie BASIS, TRENDLINE, COMFORTLINE, HIGHLINE. Przejrzyj sobie ogloszenia Paskow na ebay.com. Tam sa GLS, GLX itd. :cwaniak:

 

EDIT//

 

Hehe, Danek chwile szybszy byl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś kiedyś rozszyfruje jak to się ma do wersji Europejskich,bo ja jestem chyba za tępy :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
może ktoś kiedyś rozszyfruje jak to się ma do wersji Europejskich

 

Ja bym to ubral w takie buty...

W Europie masz, idac od ubozszego do bogatszego, Basis, Comfortline i Trendline to podobne (Trendline bardziej sportowy), Highline, W8.

W USA masz w odpowiedniej kolejnosci: GL, GLS, GLX & W8.

 

Czyli moze pogrupuje to w ten sposob:

Basis=GL

Comfortline/Trendline=GLS

Highline=GLX

W8=W8 :cwaniak:

 

Taki jest moj podzial na poczekaniu stworzony, moze ktos zaproponuje cos innego :]

 

EDIT//

Kacper, Ty masz tam oryginalne radio? Jakie ono odbiera fale? Tzn, chodzi mi o to, ze jak siedzialem w kilku amerykancach (moi rodzice maja tez Forda Winstara) to czestotliwosc w MHz przeskakuje o 0,2... 87,9-88,1-88,3-88,5... Nie ma 88,0 czy 88,2.

Jak to u Ciebie jest, o ile masz oryginalne radio? :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niby mam radio beta 5,odbiera normalnie,ale mam dokumenty od samochodu i 2 książki do 2 różnych radii,samochód kupiłem w Niemczech i myślę że niemiec zmienił radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszecie to basis jest najuboższą wersją paska? Na wklejce mam taki napis , ale u mnie w pasku mam chyba wszystko z tamtego roku? Tj. klimatronik pełny komputer małą navi, skórzane podgrzewane fotele , radio gamma rds , zmieniarka na 6 cd , tempomat , elektr szyber dach , 4 airbagi , 4 szyby elektr , drewienko , podgrzewane spryskiwacze i lusterka , niebieskie podświetlenie , 8 głośników , 3 ramienną kierownice , alusy orginalne. 110 km. O co tu biega?! Oprucz tego znalazłem z tyłu (kombi) po stronie kierowcy w miejscu gdzie jest zwijacz pasów ( pod tapicerką ) jakiś głośnik , nie wiem do czego. To moja wklejka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz po prostu "doposazone" auto. Ja mam podobnie - wersja BASIS, na "wlepce" jest 26 kodów, które nie odzwierciedlaja wszystkiego, co jest w aucie, a niektóre sie nawet nie zgadzaja. Na przykład: mam na wlepce oznaczenie, ze auto posiada 4 głośniki, a mam ich 8.

 

tomilondyn - a czego nie wiesz :?:

Na wcześniejszej stronie tego tematu, zajrzyj do mojego posta - tam masz dwa LINK-i:

jeden zawiera kody po angielsku, a drugi część przetłumaczonych na język polski :D

 

krawcol napisał/a:

Hehe, Danek chwile szybszy byl

Bo ćwiczę regularnie podczas zawodów o godz. 00.00 na SHOUTBOX-ie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności