Skocz do zawartości
ilio

syrena H8 nie żyje - 25-00 - Unknown Switch Condition 01134 - Alarm Horn

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż ... po raz kolejny poległem .

Myślałem ze problem z sygnałem h8 alarmu fabrycznego polega na uszkodzonym module komfortu 1j0 959 799 j i taki tez zakupiłem .

Błąd 01134 25-00 jest dalej i nie wiem gdzie ten SWITCH znajduje ?

czy tam jest bezpiecznik ? przekaźnik ?

 

syrenę sprawdziłem - działa

w momencie wyzwolenia alarmu na kablu czarno żółtym nie ma napięcia - syrena nie działa

Edytowane przez ilio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zajrzeć do modułu komfortu i sprawdzić przelotowość przewodu między modułem, a syreną. W module z beżowej kostki bodajże wychodzą przewody alarmowe, więc bym się na niej skupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potrzebny ci ten fabryczny wyjec? Przecież to obciach, jak zacznie trąbić jak polonez :kwasny: Problem zasilania syreny, tkwi w stykach wychodzących z modułu do kostki połączeniowej. Woda zrobiła swoje i u ciebie jest zapewne tak, jak u mnie - przeżarło trochę styki i styk (blaszka) przełamał sie - przez co nie ma kontaktu z modułem. Ja tak mam i tego nie tykam, bo po co :D

Jak wyciągniesz wtyke przy module komfortu, to od syreny będzie trzecia blaszka (od lewej chyba) w dolnym rzędzie styków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A potrzebny ci ten fabryczny wyjec? Przecież to obciach, jak zacznie trąbić jak polonez :kwasny: Problem zasilania syreny, tkwi w stykach wychodzących z modułu do kostki połączeniowej. Woda zrobiła swoje i u ciebie jest zapewne tak, jak u mnie - przeżarło trochę styki i styk (blaszka) przełamał sie - przez co nie ma kontaktu z modułem. Ja tak mam i tego nie tykam, bo po co :D

Jak wyciągniesz wtyke przy module komfortu, to od syreny będzie trzecia blaszka (od lewej chyba) w dolnym rzędzie styków.

 

 

rozebrałem i jeden i drugi moduł , na żadnym nie ma śladu wody , przypalenia , utlenienia ,

nie chce mi się wierzyc że dwa mają ne sam błąd tym barddziej że są z różnego źródła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie masz przerwę w wiązce - po drodze do syreny.

A sprawdzałeś - czy wewnątrz kostki, przychodzącej do modułu - jest dobre połączenie przewodu z wsówką? Może tam sie przewód ukruszył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jaki w błędzie chodzi przełącznik ? przekaźnik ? bezpiecznik?

 

01134 25-00 unknown switch condition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o jaki w błędzie chodzi przełącznik ? przekaźnik ? bezpiecznik?

 

01134 25-00 unknown switch condition

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01134

Możliwe przyczyny:

-bezpiecznik

-przewody i/lub połaczenia(wspominane tu kostki połaczeniowe) z/do syreny

-niesprawność syreny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik jesli jest to nie wiem gdzie ?

przekaźnik syreny lub alarmu jest na płytce modułu komfortu

 

przewody przy samej syrenie są ok , resztę sprawdze dziś

 

syrena działa

 

o jaki switch chodzi w błędzie ?

jakie jest dokładne rozwinięcie błędu 01134 25-00

błąd 01134 tłumaczy rosstech a drugą cześć 25-00 ? tego juz nie mogę znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności