Skocz do zawartości
sempai

Czy te Lemfordery są oryginalne?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupiłem na Alledrogo zestaw wahaczy Lemforder i teraz się zastanawiam czy nie zostałem zrobiony w bambuko i koleś nie przysłał mi po regeneracji. Sprzedający to firma motoryzacyjna ze 100% pozytywnymi komentarzami. Każdy wahacz ma oznaczenie LMO DE. Wszystkie wahacze górne mają logo Lemfordera na gumie przy tulei i gumie przy sworzniu .Natomiast dolne tylne mają logo tylko na gumie przy sworzniu. Na wahaczu przednim dolnym na gumie przy tulei mam zamazany napis SPAIN HC8, a w miejscu gdzie podczepiam amorek na gumie od tulei jest wybite ROMANIA HC8. Te dolne budzą we mnie wątpliwości. Czy ktoś się orientuje czy tak ma być, czy to jakas wy....bka? Czy może jakieś firmy hiszpańskie i rumuńskie produkowały dla Lema takie tuleje? I jeszcze jedno pytanie-czy do tych wahaczy powinienem dostać gwarancję? Czytałem gdzieś na forum, że powinna być w której warsztat montujący się podbija. W ostateczności mogę podjechać do IC sprawdzić jak wyglądają tylko, że mam 40km w jedną stronę:-( Czy ktoś coś wie w tej materii?

Pozdrawiam

wahacz.jpg

wahacz2.jpg

wahacz3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dolny prosty był trw .Na takich wyjechał z fabryki i powiem na obydwu tulejach na nim sa napisy spain hc8.Romania nie ma.Już je wyrzuciłem bo miały luz.Było też logo audi i data produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Może jakieś inne firmy produkują dla nich te tuleje.No to nie wiem co mam w tym momencie zrobić. U mnie logo VW/AUDI jest zeszlifowane bo tak ma być. Martwi mnie jedynie dlaczego duża tuleja jest z napisem SPAIN a mniejsza ROMANIA. Czy Lemforder tak robi czy może koleś mi wcisnął wahacze po regeneracji? Miałem w ten weekend zakładać, ale się wstrzymałem bo nie jestem pewien, a nie chce też z siebie durnia robić i zwracać mu towaru, który może być oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego tego sie nie regeneruje mozesz zakladac spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj i ciesz się jazdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolego tego sie nie regeneruje mozesz zakladac spoko

:hmm Czy jesteś pewny?

=>http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4227&highlight=regeneracja+wachaczy

=>http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=3683&highlight=regeneracja+wachaczy

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nadal nic nie wiem:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a co chcesz wiedziec przeciesz sa to podruby dlatego tanie jak chcesz zaplacic dwa razy tyle to jedz do serwisu i bedziesz mial takie same tylko z nadtukiem audi i vw pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciesz sa to podruby dlatego tanie

 

A gdzie jest napisane ile kolega za nie zapłacił. Chyba że to ty mu je sprzedałeś :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla świętego spokoju podjechałem dzisiaj do Intercarsu żeby sprawdzić czy mam oryginały. Okazuje się, że wahacze, które oni sprzedają to dokładnie to samo. Oglądałem każdy z osobna. Na jednej tulei napis SPAIN, a na drugiej ROMANIA-w przypadku dolnego przedniego. Tak samo niechlujnie zalana guma, a gwarancja na podstawie paragonu lub faktury zakupu, a nie jakiejś tam karty gwarancyjnej z pieczątką warsztatu jak gdzieś wyczytałem. Więc kamień z serca. W tym przypadku sprzedający jest czysty jak łza, a ja zadowolony z zakupu. Za wahacze zapłaciłem 1459zł. Intercars woła 2900zł. za ten sam towar.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zdecydowanie polecam dobrą moim zdaniem regenerację w zaufanym zakładzie.450 zł ze zbieżnością i niemal 2 lata eksploatacji po podłych lubelskich drogach bez zastrzeżeń.Nie obserwuję LMO z Alledrogo,gdyż mam alternatywę i tenże kierunek Kolegom polecam.Naprawdę nie warto w tejże kwestii przepłacać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja zdecydowanie polecam dobrą moim zdaniem regenerację w zaufanym zakładzie.450 zł ze zbieżnością i niemal 2 lata eksploatacji po podłych lubelskich drogach bez zastrzeżeń.Nie obserwuję LMO z Alledrogo,gdyż mam alternatywę i tenże kierunek Kolegom polecam.Naprawdę nie warto w tejże kwestii przepłacać...
to może zapodasz namiary lub temat w POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale,zwracam honor.Jeśli jest Ktoś zainteresowany PW naturalnie.Wypowiedź była dygresją zaledwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał poproszę namiary na PW. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności