Skocz do zawartości
Gość Zygmunt

elektryczne szyby, sterownaie lusterkami. swiatło --> bra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zygmunt

Witam mam takie pytanko wczoraj demontowalem drzwi od strony kierowcy bo chcialem wlaczyc ta diode co miga jak zamyka sie drzwi no i ... Po zamontowaniu drzwi spowrotem brak sterowania elektrycznymi szybami, sterowaniem lusterkami, i swiatlo nie gasnie po przekreceniu stacyjki tylko po jakims czasie. Mozliwe ze zrobilem jakies zwarcie lub cos innego? co mam sprawdzic procz bezpiecznikow po lewej stronie? (wszystkie sa ok bo juz sprawdzilem). Co do szyb to po zamontowaniu drzwi mailem je otwarte nie poszlo zamknac normalnie ale jak nacisnolem przycisk alarmu same sie zamknely i dalej echo ze strony przyciskow. Przosze Was o pomoc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zygmunt, Podałeś za mało informacji technicznych. Same usterki których jest sporo nie wskażą jednoznacznej i skutecznej instrukcji naprawy.

 

Trzeba będzie sprawdzić całą instalację do drzwi (wtyczki, przewody, moduły). Sterowanie wszystkiego co podałeś odbywa sięzpoprzez moduł komfortu który zbiera sygnały ze wszystkich drzwi i klap.

 

Po naciśnięciu alarmu wywołałeś zamknięcie okien poprzez alarm z komfortu??? lub dokładany modół domykania szyb??? - nie wiem co domknęło szyby???

 

Światło górne jest również sterowane przez komfort który odbiera sygnał z drzwi (zamknięte) i wygasza lampkę. Jeśli nie odebrał sygnału z drzwi to lampka gaśnie w tym przypadku po długiej bezczynności (tak jest zaprogramowane fabrycznie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ew.(najbardziej prawdopodobne),jest rozpięta wtyczka w łączeniu drzwi z autem,

znajduje się tam taka gumowa charmonijka,podwiń ją i sprawdź

Jeżeli to nie pomoże,to sprzwdź podłączenie kostki do silniczka szyb w tych drzwiach.

Ps.Zygmunt, na przyszłość więcej informacji,tak jak napisał Marek, będzie nam prościej Ci pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki sam problem ale przecierz w tej gumie harmonijce co idzie do drzwi od samochodu nie ma kostki przecierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności