Skocz do zawartości
wojteksend

jakie nadkola do b5

Rekomendowane odpowiedzi

witam otóż mam taki problem chcę wymienić nadkole prawe w moim pasku ale nie wiem czy kupić nowy zamiennik czy uzywany oryginał z wytartym trójkącikiem ? co o tym sądzicie?

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5546e6a1ffac0d9c.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę ze lepiej kupić używkę ze szrotu w całości w cenie max50 zł bo to na foto to część nie całe nadkole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to co jest wytarte to jest bardzo mało i ja bym nie zmieniał ale jak chcesz to kup ori na szrocie. Zamienniki są do d... nie pasują na dziury, słaby materiał. Choć u siebie założyłem zamiennik bo na 2 szrotach chcieli po 70 zl/szt. a podróba po 25 złszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup orginał ja kupiłem zamiennik za 25 zł i nic nie pasowało i na dodatek był za krótki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 30zl za sztuke to tego dokupowalem mocowania.

 

---------- Post added at 14:50 ---------- Previous post was at 14:49 ----------

 

oryginalne u niego o 150 za sztuke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ponieważ jestem nowym forumowiczem piszę tutaj.

 

Poszukuję numeru części (coś w rodzaju plastikowego spojlera lub osłony przed przednim kołem) montowanej przy prawym przednim nadkolu pomiędzy nadkolem a przednim zderzakiem w 3BG. Wspomniana część, widoczna na zdjęciach uległa uszkodzeniu wraz z nadkolem. Spodziewałem się, że jest to może część nadkola, ale niestety nie.

 

Wizyta w lokalnym ASO zakończyła się bez jednoznacznego rozstrzygnięcia tematu - zamówiona część okazała się być innym fragmentem przodu auta, wiec zwracam się do Was z prośbą o pomoc w namierzeniu uszkodzonej części. Zaznaczyłem ją strzałkami na zdjęciach.

 

Zdjęcia:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cea38d7eb151c9ae.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/84065c94d6e5b3cc.html

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

 

 

EDIT.

 

Udało mi się dostać poszukiwaną część, poniżej podaję numer, może się komuś kiedyś przyda.

 

3B0 807 548

Edytowane przez orb.
Rozwiązanie problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżę temat.

Czy nadkola z Passata B5 FL pasują do tego przed liftem? W sieci jest mnóstwo ofert do FL, ale do wcześniejszych modeli już tak dobrze to nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pasują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie pasują

Dzięki serdeczne za wyjaśnienie sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności