Skocz do zawartości
Gość Franc666

Zdjęcie zderzaka przedniego w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Franc666

Witajcie...

Czy ktos może mnie uświadomic jak zdjać zderzak w Passacie B5...?

Musze wymienic jakis czujnik od klimy F129 choć za bardzo nie wiem jak on wyglada....

Bedę wdzieczny za pomoc....

 

Pozdrawiam

 

 

 

:zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm odkręcasz śróbki koło atrapy w nadkolach od pampersa i masz zderzak na wieszchu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden czujnik od klimy jest jak wyjmiesz tylko prawą lampe wiec moze sie okazac ze nie musisz wyjmowac zderzaka, sprobuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musze wymienic jakis czujnik od klimy F129 choć za bardzo nie wiem jak on wyglada

 

chodzi ci o ten czujnik który znajduje się centralnie przed chłodnica? czujnik temperatury zewnętrznej - podający temp powietrza do climatronica i wyświetlacza FIS-a o ile takie masz (po między zegarami)

 

można się do niego dostać nie zdejmując zderzaka!!! :cisza: wystarczy wyjąć te plastikowe czarne osłony pod rejestracją, i po bokach (te listki, są ona na zatrzaski i ten środkowy jest chyba gdzieś jeszcze przykręcony) i masz dostęp do czujnika, sam ostatnio do niego się tak dobierałem, ale nie odkręcałem, odczepiłem co się dało a resztę odgiąłem i dostałem się już tak do niego...

 

pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Franc666

Dziekuje wszystkim za podpowiedzi...

Mam nadzieje, że jakos sobie poradzę..

Powiedzcie mi jeszcze gdzie kupujecie oryginalne cześci do VW...

Czy prócz serwisu gdzie ceny sa bardzo wysokie istnieja jakieś inne miejsca z oryginalnymi czesciami do VW?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności