Skocz do zawartości
Rosa

Kieszeń/schowek/ półka pod radio od sharana

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o ten schowek co jest w konsoli 2 din razem z radiem. Będzie on pasował z sharana/ golfa 4 do passka ?niby 1 DIN to jeden DIN ale czy do mm jest to sama półka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm radia mają ten samą wielkość, jeśli chodzi Ci o ten schowek to w golfie jest on napewno takiej wielkości jak radio, czyli w passacie tylko podchodzi pod ramke 2 din, bo pod 1 din tam jest szerszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt nie pomoże ?

Chcesz schowek wsadzić do konsoli 1 DIN ?

Schowki z Golfa lub z Sharana są takie same i bez problemu można wsadzić do passka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko nie ma problemu dobrze, że mogłem pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżę wątek. otóż mam problem ponieważ jak na zdjęciu widać w miejsce tej półeczki pod radiem chciałbym zamontować orginalną zmieniarkę cd do vw. ale nie wiem czy będzie pasować bo u mnie ten schowek ma po dwóch bokach takie skosy do góry i się rozchodzą. czy spotkaliście sie z czymś takim ? czy jest możliwość włożenia zmieniarki właśnie w to miejsce? jak te luki zapełnić ?

WP_000036.jpg

Edytowane przez lampard029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego za pomoc, może ktoś ma jakieś inne pomysły i rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaką chcesz inną radę ? Chcąc wstawić zmieniarkę musisz zmienić konsolę i układ paneli, czyli klimatronik na sam dół, zmieniarka i radio. Jeżeli chcesz w starej konsoli rzeźbić to możesz, tylko estetycznie to nie będzie wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jaką chcesz inną radę ? Chcąc wstawić zmieniarkę musisz zmienić konsolę i układ paneli, czyli klimatronik na sam dół, zmieniarka i radio. Jeżeli chcesz w starej konsoli rzeźbić to możesz, tylko estetycznie to nie będzie wyglądało.

 

Dokladnie tak jak piszesz kolego tylko ramka 2din albo dlubanie w starej ramce i tye na temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności