Skocz do zawartości
Gość halmac

Bezprzewodowy system chowania tablicy rejestracyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość halmac

Witam,

 

Co powiecie na cos takiego. Jestem w stanie sprowadzić przy większej ilości zamówień.

Informacja na PW i maila.

 

Pozycja przed:

007b96f1865eaa90.jpg

 

Zdjęcie z dołu:

0aad027eb6319486.jpg

 

Pozycja końcowa:

 

59675f9e385444ac.jpg

 

Na filmie jest pełna prezentacja.

 

Opis produktu:

 

BEZPRZEWODOWY SYSTEM CHOWANIA TABLICY

 

Kilka faktów:

 

- Fabrycznie nowy produkt dostarczany od jedynego producenta w USA

- Będzie działać na każdym aucie, który ma płaską powierzchnię do

której można przykręcić prowadnicę..

- Do każdego urządzenia instrukcja montażu - wystarczy wywiercić 2

otwory pod zderzakiem.

- Urzadzenie zdalnie sterowane - 2 piloty

- Idealny na wystawy i prezentacje aut.

 

Zmiana pozycji tablicy rejestracyjnej zajmuje tylko kilka sekund.

 

Poprawia estetykę pojazdu

Wykonane ze stali nierdzewnej i elementów wysokiej jakości

zapewniających wysoką jakość i trwałość.

Opatentowane solidna konstrukcja dla bezproblemowego funkcjonowania

Prosty montaż

 

 

84d7cb38a917d631.jpg

 

 

Mogę sprowadzić takie urządzenia, gdyby się udało zebrać 15 osób cena 549 zł przy 20 osobach 499 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Ciekawe jak coś takiego do passata B5 zamontować :) skoro tablica jest praktycznie ,,w zderzaku,, :) Chyba że cały zderzak chować pod... no właśnie pod zderzak :rotfl::rotfl::rotfl:

 

ale tak to fajny pomysł jak by prosto z filmu ,,:luka:NIEUSTRASZONY:luka:,, :D:D:D:D

KITT.jpg

Edytowane przez David

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schowanie tablicy rejestracyjnej równa sie z brakiem rejestracji... co konczy sie na 500 - 600 zl mandacie... jako że na zdjeciu z fotoradaru zazwyczaj moga odczytac numer z naklejki ;)

 

Był taki cwaniak co kurtynki na pilota zrobił zasłaniajace tablice... za zasłanianie 100 zł mandatu

 

 

Zdjęcie nogi z gazu? Bezcenne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jako że na zdjeciu z fotoradaru zazwyczaj moga odczytac numer z naklejki

no to mało zdjęć widziałeś i mało znasz policjantów z którymi gadałeś na ten temat, nie ma najmniejszej możliwości na zdjęciu z fotoradaru odczytania nr z naklejki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość halmac

NO więc jest tak jak kolega mówi. Nie da się wyciągnać nr rej z naklejki. Po za tym propozycja tego urządzenia raczej dla osób dbających o estetykę auta, bywających na pokazach etc. Zastosowań wiele. Pożytek duży. Widziałem nawet wyjeżdzające z dolnej części grilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie taniej będzie wogóle zdjąć tablice?A jakby ktoś kogoś z nas grzmotnął na parkingu schował tablice i odjechał, albo nie daj Boże jakiś koleś zrobił komuś kuku na pasach - to dopiero byłby lament.Taniej ,bezpieczniej wrzucić do auta cb radio i wiedzieć gdzie misiaki stoja z fotoradarem niz jakieś chore pomysły .Według mnie za coś takiego powinno być 1000 pln mandatu i 23 punkty karne.

Poza tym to nie zastapi rozumu i kiedy trzeba zwolnić to poprostu trzeba to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był o tym reportaz w TV i mowili ze mozliwe jest odczytanie numeru rejestracyjnego z naklejki ;)

 

po co CB... czy az tak ciezko zdjąć noge z gazu? na polskich drogach to jest

po pierwsze niebezpieczne... a po drugie ... można sobie odbić nerki ;d na tych dziurach

 

kiedys ktos sie chwalil ze musi czasem hamowac z 220km/h do 0... trzeba nie miec wyobraźni zeby takie numery odstawiać... (i to było w poście o hamulcach)

 

Nie wiem jak inni ale ja wole dojechac cało do domu... bo CB uchroni Cię przed mandatem... ale nie uchroni przed trumną ;)

 

Wiem ze zaraz ktos napisze... cos miłego ;)

ale to jest moja opinia

Edytowane przez Lasqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... jako że na zdjeciu z fotoradaru zazwyczaj moga odczytac numer z naklejki

 

na to tez znalezli rozwiazanie: woza ulotke za wycieraczka ktora zaslania naklejke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dorzucę swoje pięć groszy.

1. Przed drogówką z suszarką "ochroni" nas CB

2. Fotoradary stacjonarne - po co "ochrona" i tak ciężko trafić na "pełny" a jak by co to CB

3. Schowasz przednią blachę a z tyłu ci film nakręcą i po zawodach

 

Reasumując - pomysł dobry na pokazy, zloty itp. Na warunki drogowe do bani, a w dodatku naraża na koszty.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz to widze jak nie przekraczasz ograniczen.. heh

jak bys tak jezdzil to by ladnie na ciebei bluzgali :)

niestety u nas nei da sie tak jezdzic..

 

co do tablicy droga zabawa samemu taniej sie da zrobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po co CB... czy az tak ciezko zdjąć noge z gazu? na polskich drogach to jest

po pierwsze niebezpieczne... a po drugie ... można sobie odbić nerki ;d na tych dziurach

 

jak będziesz zarabiał "autem" to zrozumiesz po co to.

ciekawe jak wtedy będziesz gadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie jezdzi praca dom i w niedzele do kosciola to mozna zdejmowac noge z gazu a jak sie sporo jezdzi to w Polsce lamac przepisów nie idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy problem to nieprzystawanie przepisów o ograniczeniu prędkości do faktycznej sytuacji na drodze, oraz ustawianie radarów nie tam, gdzie jest stałe lub czasowe zwiększenie zagrożenia, ale tam, gdzie generują największe wpływy do budżetu. Tak więc twierdzenie, że radary maja służyć poprawie bezpieczeństwa, nie do końca jest prawdziwe.

 

Co do sposobów na przeżycie najbardziej uciskanej w RP grupy ludzi, czyli kierowców. Po co to montować i narażać się na zatrzymanie dowodu?

Czy naprawdę nie prościej zamotać jednorazówkę woku tablicy. W razie zatrzymanie zdejmujesz i po kłopocie. :P

Możesz dorzucić kilka uwag na temat brudu i śmieci walających się po drogach.

Smaczku dodaje to, że policjant doskonale wie, że to Ty, ty zaś wiesz, że on wie i nic ci zrobić nie może. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawdę nie prościej zamotać jednorazówkę woku tablicy. W razie zatrzymanie zdejmujesz i po kłopocie.

 

ze co? nie czaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze co? nie czaje

 

ze owijasz tablice rejestracyjną jednorazówka taka reklamówka z tesco... :D

 

ja tam zawsze brałem gumę do rzucia i jakiś duży list (np klonu) - 160km/h wytrzymywało ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mozna i tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesna wiosna może się nie sprawdzić. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl: jeszcze może pianka do golenia, albo skarpeta z soboty???

widzę, że większość ludzi nie widzi racjonalnego zastosowania tegoż przedmiotu. Przecież to jest na zloty czy też pokazy;

na łamanie przepisów - łatwo się nie sprawdzi - zresztą, ja osobiście tylko z tego powodu, wcale bym nie kupował.

Druga sprawa - cena kosmos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz zarabiał "autem" to zrozumiesz po co to.

ciekawe jak wtedy będziesz gadał.

 

Hmm... jak chcesz łamać prawo to zacznij okradać ludzi na ulicy... bedziesz zarabiał "pięścią" a i prawo złamiesz... zasłonisz sobie twarz kominiarką i tak samo jak w temacie... możesz sobie nawet na pilota zrobić

 

Jeżdże dorywczo jako dowóz na lotniska... nie mam problemu zeby dojechac na czas... a nie musze przekraczać dozwolonej predkości ...

 

... w polsce jest jeden problem BRAK KULTURY na drogach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności