Skocz do zawartości
Gość kajka

jaka zmieniarka do radia beta vw 98 1,9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kajka

Cześć mam pytanko mam u siebie w pasacie radio beta. Pasat jest z 98r. 1,9 TDI.

Chciałabym kupić sobie zmieniarkę do niego. Nie mam pojęcia jaką z jaką końcówką do podłączenia itp. Nie chcę za dużo wydać może coś na allegro by się znalazło są rózne okazję ale nie wiem jakie jest odpowiednie. Jakie końcówki przewodów itp.

Z góry wielkie dzięki. A jeszcze jedno oczywiście radio ma obsługę CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

panasonic tylko nie pamietam ktory.. i wiekszosc blaupunktow podchodzi :) sprawdzaj w allegro zorg. zmieniarki vw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam orginalna zmieniarke z audi tylko musiałem inny kabelek kupić ale bez problemu jest dostępny na allegro , radio pieknie gra i napewno nie zamienie na żadne inne - TV przecież nie bede ogladal bo prowadze...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....

wow jaki archeolog nam sie objawil: odpowiadasz na post z 2006 roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jakby co, to ja też mam zmieniarkę blaupunkta 6-płytową. Tylko nie wiem czy działa, bo miałem jakiś problem przy podłączeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do radia BETA da rade podlaczyc zmieniarke Panasonica DP88?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy do radia BETA da rade podlaczyc zmieniarke Panasonica DP88?

 

Panasonic CX-DP88N funkcjonuje z radiami VW, wymagany jest tylko adapter do podlaczenia.

(problemy sa z Panasonic CX-DP88N i MFD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki to ma byc adapter mozna prosic o jakis link albo cos. Kupujac zmieniarke musi miec ona kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdybym kupil zmieniarke oryginalna od vw to juz zadnych adapterow nie musze

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdybym kupil zmieniarke oryginalna od vw to juz zadnych adapterow nie musze??

 

jesli bedzi orginalna to bedzie juz dostosowana do standardu VW i wszystko bedzie pasowac i nie bedzie zadnych niespodzianek. W dziale sprzedam wlasnie ktos ma CDC Panasonica z VW do sprzedania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

mam zagwostkę ze zmieniarką. mianowicie na radiu mam przycisk CD. (radio oryginalne). Po włączeniu przycisku jest komunikat no cd charger. I teraz nie wiem czy mam problem ze zlokalizowaniem zmieniarki czy jej poprostu nie ma.

 

Czy możliwe jest ze w passacie były montowane radia z opcją na zmieniarkę, jednak zmieniarki nie były montowane ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po prostu jej nie masz. każda gamma miała opcję podłączenia zmieniarki, a sama zmieniarka była w opcji dodatkowej, a jeśli już chcesz szukać zmieniarki to szukaj w lewym schowku w bagażniku.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie czy radio gamma 5 obsłuży zmieniarke beckera na 6 płyt?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mam pytanie czy radio gamma 5 obsłuży zmieniarke beckera na 6 płyt?Pozdrawiam

 

nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności