Skocz do zawartości
benek83

LAMPY PRZEDNIE DO B4 DORADZCIE

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie o takich lampach,bo muszę wymienić,bo świecą jak w maluchu na prądnicy

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/VW-Passat-B4-95-97-Crystal-Clear-Euro-Style-Headlight_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33715QQihZ018QQitemZ280141550142QQrdZ1QQsspagenameZWDVW

 

czy brać z polskiego rynku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś poruszałem ten temat. Podobno to Chiński szajs. Były akurat na allegro i dziwnym trafem co chwile ktoś je odsprzedawał.

Na zlociku w Spale :vw::hurra::vw: 2 ziomali z forum mieli ringi z allegro byli bardzo zadowoleni.

 

Pozdrawiam Miłosz :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zlociku w Spale

jozko??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to ja i czasi jeszcze miak :) Aktualnie dolozylismy sobie ksenon i jest bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak to ja i czasi jeszcze miak :) Aktualnie dolozylismy sobie ksenon i jest bajka :)

 

więc mówisz, że lepiej kupić w polsce ringi i jak coś to można do tego ksenon wrzucić? muszę coś zrobić z tymi światłami do jesieni,bo jest tragedia i to straszna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ringi i do tego zestaw HID z allegro 6000k i jest jasno jak w .... :D powiem tak ludzie na chodnikach i inni kierowcy sa w szoku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zlociku w Spale 2 ziomali z forum mieli ringi z allegro byli bardzo zadowoleni.

 

Jestem tego samego zdania co jozko, po zmianie lamp i dołożeniu ksenonów nastąpiła jasność. Nawet przed ksenonami, przy założonych żarówkach silverach H7, bo na H7 są w tych lampach gniazda, była niesamowita jasność, której napewno brakowało w moich oryginalnych reflektorach z wypalonymi odblaskami.

 

Producentami tych lamp jest:

1.in-pro

2.FK

Ja bym obstawał przy produktach in-pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam ringi i do tego zestaw HID z allegro 6000k i jest jasno jak w .... :D powiem tak ludzie na chodnikach i inni kierowcy sa w szoku :)

Jozko, a zmieniłeś żarówki W5W które są włożone jako oświetlenie ringów, na białe diody? Ja u siebie zrobiłem to w ciągu pierwszych dni, bo ta żółta poświata psuła cały efekt. Polecam - jest trochę roboty z dostępem do 2 miejsc, ale warto. W sumie na 2 reflektory potrzeba 16 diód (po 4 na ring).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na długie masz założone normalne żarówki h7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam nie zmienialem bo jakos podoba mi sie zolty :) ale kto wie moze zmienie Skoro wyglada lepiej

 

benek tak na dlugich mam zwykle H7 tylko ze 100W ale i tak ich nie uzywam bo jak zapale to wogole ich nie widac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności