Skocz do zawartości
Gość Artur

Climatronik (teraz ja)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Artur

Naczytałem się ostatnio więc i ja ponaciskałem.

Na wyświetlaczu pojawiło się: 444 4(ta ostatnia wyświetla się jako mniejsza) 00.

Generalnie wszystko działa dobrze, jest tylko jedna żecz ale na razie nie powiem.

A-ha na zimę odłączam sprężarkę bo do niczego nie jest potrzebna, a nie posiadam opcji ECONOM. Tylko 1 raz w miesiącu podpinam aby trochę się poruszała.

Co oznaczają te cyferki na wyświetlaczu :609:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Coś chyba słownik nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B5 kod 444 oznacza zero bledow. Moze w B4 tez? To bylaby optymistyczna wersja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaceny

Artur kod 4444 w B3 oznacza brak błedów a co do odłączania sprężarki na zimę to odradzam możesz mieć duże nieszczelności na wiosnę Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

A-ha na zimę odłączam sprężarkę bo do niczego nie jest potrzebna, a nie posiadam opcji ECONOM.
Nie ma takiej potrzeby zeby ja rozlaczac.O to aby sie nie wlaczala dba temp.na zewnatrz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się bawiłem z klimatronikiem i ... pokazuje 4444 i 00, a potem żadnym klawiszem nie mogę nic przestawić, czy to normalka ? Coś pisaliście że można z tego panela jakoś potestować inne elementy auta, tylko jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Coś pisaliście że można z tego panela jakoś potestować inne elementy auta, tylko jak ?

Robisz to samo tylko z drugim klawiszem,tym od odejmowania.temp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba używać dwóch klawiszy ? Czytałem już chyba wszystko na ten temat na forum i nadal zbytnio nie rozumiem.Czego ciekawego można sie dowiedzieć z tego panela ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Tak jakos wychodzi ze...gorny klawisz to usterki,dolny bajer...aktualna predkosc,temp czynnika chlodzacego,pokazuje czy sprezarka od klimy jest zalaczona i td.Kody sa na forum umiescil je ppmarian http://www.vw-passat.pl/viewtopic.php?t=119&postdays=0&postorder=asc&highlight=kody+climatronic&start=7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności