Skocz do zawartości
majek666

Spot grupy opolskiej

Rekomendowane odpowiedzi

HaNsiN

jako miejscowy zaproponuj jakieś miejsce zbiórki

wiadomo nie pod samym jeziorem ale w miare aby przejazd był :P

no i godzina jaka by wam pasowała 13:45 ?

 

jakieś propozycje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zastanawiałem gdzie można się zebrać i pomyślałem, że na dworcu, a dokładniej troche za dworcem. Już mówię jak i gdzie :D Kierujemy się na dworzec PKP w Nysie (bardzo łatwy dojazd i każdy powinien trafić) i jedziemy cały czas prosto aż miniemy zajazdy autobusów i wejście główne na dworzec. Po drodze mijamy też zajazd taksówek i tam na "końcu" myślę, że się spotkamy. Myślałem też o parkingu koło kina, ale nie każdy wie gdzie to jest, a poza tym parking może być zabity przez inne auta. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe propozycje to proszę podawać śmiało ;) Weźmy pod uwagę to żeby jechać drogą w miarę wolną od korków ;) A co go godziny - myślę, że czym szybciej tym lepiej...Nie wiadomo ile tam aut nad jeziorem przyjedzie, a ja nie mam zamiaru stać gdzieś na samym końcu koło bramy wjazdowej na teren ośrodka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Może przy okazji zlotu w Nysie będzie można wlepe na autko zakupic vw passat ja jestem chętny :637:.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies zapisy robicie na ten spot?? czy jest to na zasadzie kto przyjedzie ten bedzie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakies zapisy robicie na ten spot?? czy jest to na zasadzie kto przyjedzie ten bedzie

zlot jest kto przyjedzie ten będzie

jest to chyba największy zlot VAG w naszym województwie

więcej info znajdziesz tu

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=44837

i tu u źródła

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=215928&start=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa to tam napewno bede :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dworzec PKP może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PKP może być jest tam nawet duzo moejsca :) i poszalec jest tam gdzie ;-p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym byl za dworcem :) Ale moze byc w sumie problem z korkami bo jak wiadomo Nysa nie ma obwodnicy i caly tranzyt wali przez miasto :| Ale zalezy jeszcze ile nas tam bedzie bo mozliwe ze nie bedzie tak zle :P

Ja bede na 100% :D

HaNsiN pewnie tez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie takie złe te korki byle by do drugiego ronda dojechac puzniej juz do jeziora bedzie luz ;D a co do tego z PKS-U to na rondo łatwo wjechać, zawsze tam sie wbiijam w zjazd na pks jak są korki i wyjezdzam na pustym rondzie ;-p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Utek niekiedy da się wbić na rondo, a niekiedy nie - ludzie się wycwanili i nie puszczają za bardzo wyjeżdżających z dworca. W godzinach szczytu może być problem <zależy jakie będzie natężenie ruchu> żeby wszyscy wyjechali jeden za drugim <jak będziemy na PKP wszystko ustalimy co , kto gdzie i jak:D, napewno nikt nie będzie jechał sam i osoby które nie znają Nysy niech się nie martwią, że zostaną na PKP, a reszta pojedzie nad jezioro. Zrobimy tak żeby wszyscy pojechali razem...Nysa to nie metropolia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, damy radę jak będzie bliżej soboty to ustalimy dokładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sie może za policjanta przebiore lizaczka wystawie i ruch ztrzymany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spodziewasz się aż tak dużej liczby aut ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że wszystko narazie się układa ;)

pozostało wam tylko ustalić godzine :D

ja jak wspominałem będe na miejscu - sprawy organizacyjne

no i od 14 do 15 wg grafiku stoje na bramce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze zgadamy sie i startniemy razem z chlopakami z a3 i a4 clubu. Prawdopodobnie startna z parkingu marketu Karolinka i mozna by razem smigac na Nyse :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zlot coraz blizej... Trzeba sie jakos konkretnie zgadac zeby wszystko bylo zapiete na ostatni guzik :) Miejsce juz znamy. Ale dokladnie o ktorej i jaka trasa jedziemy?? Jedziemy tak zeby bylo najszybciej czy tak przez centrum zeby ludzie widzieli ze jada kozaki z forum passata :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście myślę, że pojedziemy trasą najszybszą i najmniej obciążoną (sobota będzie, ruch dosyć duży). Ogólnie wjazd na teren ośrodka jest o 14:00 więc żeby się nie spóźnić musimy być na 14:00 (albo i wcześniej żeby zająć dobre miejsca :D ) 13:00 na PKP będzie optymalnie - spokojnie powinniśmy zajechać nad jezioro i zostanie jeszcze czas na fajkę ;) albo co innego. Co o tym sądzicie?

 

 

p.s. ciekawe ile będzie naszych aut na PKP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
p.s. ciekawe ile będzie naszych aut na PKP?

 

Mam nadzieje ze bedzie nas troche :)

Oby jak najwiecej :D

 

---------- Post added at 14:26 ---------- Previous post was at 14:23 ----------

 

A moze zgadamy sie i startniemy razem z chlopakami z a3 i a4 clubu. Prawdopodobnie startna z parkingu marketu Karolinka i mozna by razem smigac na Nyse

 

Mozna tak zrobic :) Ale to raczej tylko ci co mieszkaja blizej Opola bo raczej bez sensu by bylo jak ktos jest z Nysy i okolic zeby jechal do Opola a pozniej wracal do Nysy specjalnie :P Jedno jest pewne - spotykamy sie w Nysie na dworcu PKP o godzinie 13 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności