Skocz do zawartości
killer666

Zawory na przewodach klimy - jak działąją?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli było coś o tym, ale nigdzie nie znalazłem, to proszę o link i usunięcie posta.

Chodzi mi o zawór (takie carne, plastikowe pokrętło) przy sprężarce i drugi, który u mnie jest pomiędzy sprężarką a chłodnicą klimy w komorze silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo

Jesli sie nie myle, to te czarne plastiki to wcale nie sa zadne zawory tylko 'kapturki' ochraniajace wentyle do wymiany/uzupelniania czynnika. W B5 mozna je po prostu odkrecic i widac pod nimi zawory - to nie zadne pokretla do regulacji :rotfl:

Zreszta nie wiem po co i jak mialyby dzialac jakies zawory do regulacji przeplywu czynnika? Czynnik musi po prostu sobie swobodnie krazyc :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli sie nie myle, to te czarne plastiki to wcale nie sa zadne zawory tylko 'kapturki' ochraniajace wentyle do wymiany/uzupelniania czynnika. W B5 mozna je po prostu odkrecic i widac pod nimi zawory - to nie zadne pokretla do regulacji :rotfl:

Zreszta nie wiem po co i jak mialyby dzialac jakies zawory do regulacji przeplywu czynnika? Czynnik musi po prostu sobie swobodnie krazyc :niepewny:

 

No i już wszystki wiem! Dzięki :ok::ok::ok:

 

Do Moda: można usunąć posta :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności