Skocz do zawartości
Gość r.netis

Fotele z przodu + kanapa z tyłu ... i nie tylko - dużo pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Gość r.netis

Witam.

 

mam drobny problem z fotelami kierowcy i pasażera - zmiana pozycji przód / tył graniczy z cudem. Trzeba użyc dużo siły zeby je przesunąć a do tego zaczeły mi się kołysać na boki. Organoleptycznie sprawdziłem ze w każdej prowadnicy są takie białe plastiki które u mnie nie wyglądaja za bogato. Czy wymiana da coś ? Ewentualnie gdzie takie cos kupić i jaki jest koszt takiego kompletu na nowy- czy z innego auta będa pasowały ?

 

A teraz pytanie drugie - jak nałożyć z powrotem obicie kanapy tylnej bo poprzedni własciciel chyba bydło a nie dzieci woził z tyłu i teraz gąbka z siedziska odpada z metalowego spodu kanapy - nie widziałem tam żadnych zaczepów ani nic podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie pierwsze - wyczyscic prowadnice, przesmarowac jakims niebrudzacym smarem i dac nowe plastiki z allegro

 

pytanie drugie - dookola blachy ktora jest od spodu jest przetloczony kanal, w to sie wciska to czym jest obszyta dookola tapicerka siedzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r.netis

Dzieki :) przetestuję ... tylko fotele wyjąć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w VW z tego okresu to chyba jest najprostszy z mozliwych sposob montazu i demontazu foteli :) jedna srubke odkrecasz albo wyciagasz zawleczke (zalezy co masz) i fotel jest na zewnatrz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r.netis

Wyjałem fotele i mam problem ... u mni nie ma już żadnych plastików w rowkach prowadzących i fotel dlatego lata na boki ... rozglądam się za nowymi ale nie bardzo wiem co szukac i jak to wygąda a nie chce jakiegoś kawałka niepotrzebnego plastiku kupić. Ma ktoś może fotke całego kompletu ??

 

Z tylnymi siedzeniami poradziłem sobie prawie bez problemu .. już ładnie chodzą :)

 

UPDATE: zapomniałem dodać że ten mały problem z tylna kanapą to zwichnięty palec :/ od wciskania obicia kanapy w metalowe prowadnice.

 

Na przyszłość ... szybciej idzie zakładanie fragmentu obicia po zdjęciu całości i zaczęciu od jednego z końców - zwłaszcza jeśli spadło na rogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r.netis

o to własnie chodziło :) ... Dzieki ... :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności