Skocz do zawartości
Alcest

[1.8RP] Hamulce - klocki front

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam klocków do autka. Chciałem nabyć trochę lepsze klocki (bardziej skuteczne).

Zastanwaim się czy kupując klocki od mocniejszej wersji zauważę różnicę?

 

http://www.elcome.ltd.uk/fm/index.asp?cat=0&cou=Poland&lang=pl&region=1

 

Na powyższej stronie wybrałem klocki.

Ja mam teoretycznie 90 kucy więc powinny być te: FDB775

 

 

 

Co możecie poradzić?

 

Fotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jaka mocniejsza wersje tobie chodzi?? jesli o VR6 to ona ma ventylowane hamulce a nie wiem jakie ty masz ale grubosc okladzin w wentylowanych jest inna, na moje oko to zaduzo nie zdzialasz, tylko ewentualnie kup lepszej firmy ale wydaje mi sie ze wymiana tarcz na jakies konkretne (nawiercane, nacinane) bardziej pomoze bo klocki chyba zazwyczaj daja prawie ten sam efekt (ferrodo, remsa czy delphi) i nie wiem czy to jakas roznica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o mocniejszą wersję auta. Ale już wiem - moj błąd :wstyd::wstyd: nie zauważyłem ze pozostałe klocki, które mi pokazało dotyczyły wentylowanych, lub na tył :| Dziękuję za wyjaśnienie, że nie tylko klocki hamulce czynią :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze zawsze mozesz zmienic zaciski od wersji 2.0 bo ta ma na 4 sruby i wentylowane tarcze, beda pasowac spokojnie tylko musisz je jakos tanio dostac i w dobrym stanie wtedy napewno hamowanie bedzie duzo lepsze (bo nowe sa zbyt drogie ok 500zl) wtedy tarcze nacinane i normalne klocki i mozesz juz hamowac duzo lepiej, czytalem ze nacinane Brembo Max dosyc szybko traca naciecia wiec nie wiem jakie firmy polecac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności