Skocz do zawartości
Gość grzegorz k

Dębica Navigator 2 - ktoś używa?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czesław

witaj Grzegorz.Mysle ,ze zrobisz dobrze kupują c wielosezonowe jeśli głównie poruszasz sie w mieście lub drogach odsnieżanych oraz nie duzo jeżdzisz. w zimę np 4tys km. Zastanów się na Goodyeara Vectorem .chyba jaość lepsza Cz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://opony.pl/opony.asp?idb=72&rozmiar=118

 

na dole masz oceny użytkowników

Jeżeli już to chyba chodziło o takie opony.

Ja przynajmniej mam dokładnie takie i bardzo sobie je chwalę. Mój brat również jeździ na tych oponach (Citroen Xantia) i również jest bardzo zadowolony :ok: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wincent
No to ja przywale :rotfl: !!!

 

 

A najmilej wspominam opony tzw. radialne stomil (chyba albo dębica) nie było śniegu z którego bym nie wyjechał, potem przestali je produkować :zalamany: i miałem Navigatory, były ciut gorsze od tych radialnych. Wiem że diesla łatwiej w zimie się prowadzi.

 

 

Naprawdę żeś przywalił :rotfl: A teraz jakie masz diagonalne :evil: wszystkie opony do aut osobowych produkowane obecnie są konstrukcji radialnej. Najpierw główka później klawiatura.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam tych opon od 2 lat, ale w fordzie escorcie, do jazdy po mieście. Zadnych zastrzeżeń, ale trudno porównać, bo to zależy nie tylko od rodzaju danej opony (nawigator 2) ale tez, moim zdaniem od rozmiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtaho
wojtaho napisał/a:

No to ja przywale !!!

 

 

A najmilej wspominam opony tzw. radialne stomil (chyba albo dębica) nie było śniegu z którego bym nie wyjechał, potem przestali je produkować i miałem Navigatory, były ciut gorsze od tych radialnych. Wiem że diesla łatwiej w zimie się prowadzi.

 

 

 

 

Naprawdę żeś przywalił A teraz jakie masz diagonalne wszystkie opony do aut osobowych produkowane obecnie są konstrukcji radialnej. Najpierw główka później klawiatura.

Pozdr.

 

Chodzi o to że taka była handlowa nazwa tych opon!!! Nie pamiętam tylko dokładnie firmy. Dwa razy je kupowałem(na przód, potem przód poszedł na tył i znów przód) i za trzecim razem nie było już ich w produkcji. Mam nadzieję że jest jasność ;) tego co pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności