Skocz do zawartości
ice

ile mam poduszek?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam takie pytanie, posiadam Passata Kombi 2004r 1,9TDI AVF, auto przywiezione z Niemiec i moje pytanie, jak mogę sprawdzić ile mam poduszek w aucie? w kodach nie widzę oznaczeń poduszek, natomiast we wnętrzu mam napis Airbag na: kierownica, kokpit pasażera, na obu siedzeniach po bokach, na przednich słupkach oraz na środkowych słupkach.

Czy to oznacza że mam 4 poduszki czy więcej?

 

 

Pozdrawiam,

ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temacik przyklejony tylko troszke poszukać poduchy

 

a tak w skrocie to masz 4 poduszki (kierowcy, pasażera i dwie boczne w fotelach ) plus dwie kurtyny boczne (te ktore maja oznaczenie na słupku przednim i środkowym) :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli 6 x AIR BAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, czyli mam 6 poduszek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

O ile fizycznie sa ... kurtyny łatwo sprawdzic - wystarczy zdjac uszczelke z drzwi i odchylic plastiki od slupka i podsufitke ( 30 sekund pracy ). Weryfikacja poduchy pasazera - najlepiej z wyjetym schowkiem - widac od spodu czy jest (ew. zdjac oslone z boku deski ) .. czy tez nie koniecznie.

Zdjecie oslony na kierownicy da ci odpowiedz co do poduszki kierowcy - bocznych w fotelach nie wiem jak sprawdzic...

Oczywiscie te badania moga dac odpowiedz co do posiadania - ale nie zagwarantuja ze sa sprawne .. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarcio

Boczne fotele można wymacać, jak są poduchy to pod tapicerą można wyczuć palcami metal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki kolega sie pytal ile ma poduszek dostał odpowiedz a wy sie rozpisujecie jak sprawdziwc czy naprawde są to chyba troche nie na temat bo oto on nie pytał :cisza: temat do zamknięcia wszytko zostało wyjasnione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności