Skocz do zawartości
Gość MaciekGT

Passat 1,8T (B5) 191KM i 308Nm...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość neko

nie chce zmniejszac momentu bo jest dobra zabawa.

czy nie bedzie problemu zamontowac jedno masowego sprzegła i czy to rozwiaze sprawe bo wiem ze mozna kupic jedno masowe sprzeglo do tego modelu.

prosze o odpowiedz:(

 

czy rozwiaze problem montujac sprzeglo jedno masowe bo wiem ze sa owe do takiego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neko - wszystko zależy od tego czy masz 6 czy 5 biegową skrzynię. 6tki mają duże tarcze (240mm) i są w stanie znieść wiele a i chłopaki kombinują tu na forum żeby podmieniać docisk na ten od VR6 bo pasuje plug and play. 5tki mają mniejszą tarczkę (228mm) i nie ma już do tego zamienników żadnych... trzeba kombinować. Spiek to żadne rozwiązanie, bo jeszcze mniej trwały od oryginału a i rozwali cały układ przeniesienia napędu prędzej czy później. Sprzęgło organiczne to koszty... ale pojedyncze. Do tego dochodzi wymiana dwumasy albo zespawanie jej i wyważenie. Nie wiem tylko czy Twój dizel nie będzie za bardzo się "trząsł" po fakcie...

 

Najtaniej będzie zjechać z momentem do 370-400Nm, wygładzić jego narastanie... I zostać przy serii ;)

 

 

btw. z tego co też tu czytałem, nie ma zestawów z jednomasą do AVF/AWX...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem ze sprzęgłem ślizga się po Chip tuningu i musze je wymienić jakie jest najlepsze sprzęgło do modelu 1.9 TDI seryjnie 130 a kucy po tuningu 150 i moment obrotowy 420 nm.Proszę o jakieś sugestie czy obniżyć moment czy lepiej kupić jakieś markowe sprzęgło.Jak tak to jakie.Z góry dzięki na każde posty.

czy rozwiaze problem montujac sprzeglo jedno masowe?

nie wiem kto tobie robił program ale jest bez sensu żeby mieć tylko 150KM i aż tak dużo momentu,pewnie budą trzęsie jak dajesz gazu od 1500obr?

Moim zdaniem 160-175KM i 360-390Nm zależnie od stanu silnika , więcej to zabójstwo dla sprzęgła jak jeszcze się nie umie jeździć to można szybko załatwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iryf

Witam panowie laikowato zapytam gdzie w okolicach pomorza warmia-mazury chipuja i za jaka kase chodzi, żeby było kompleksowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie laikowato zapytam gdzie w okolicach pomorza warmia-mazury chipuja i za jaka kase chodzi, żeby było kompleksowo.

 

 

V-tech Tuning

oddział Olsztyn

ul. Sokola 6b

11-041 Olsztyn

 

tel. 089 523 88 70

tel. kom. 604 960 333

tel. kom. 600 060 437

 

dzwoń i pytaj

 

a co do pomorza to spytaj tutaj

 

klik

 

i:

 

Na górze po lewej stronie jest zakładka: Ustawienia

Po kliknięciu w nią otwiera się strona z Naszymi wszystkimi ustawieniami. Po lewej stronie jest lista zakładek - klikamy w Grupy użytkowników

Otwiera się nam strona z wszystkimi grupami. Na prawo od grupy jest miejsce do zaznaczenia - zaznaczamy przy Spotkania Warm-Maz. i klikamy dołącz.

Teraz musimy jeszcze wpisać powód dla którego się chcemy zapisać do tej grupy i zatwierdzamy.

 

zapraszam

 

How to powered by Remek :)

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
okolicach pomorza

 

Tune up dane firmy znajdziesz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności