Skocz do zawartości
Gość termin

Oryginalne radio + cd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość termin

Witam, w moim aucie mam oryginalne radio VW na kasete, a pod radiem jest tez oryginalny CD na 6 plyt. Gdy slucham radia to na komputerze wyswietla mi informacje z RDS, jak slucham CD to pokazuje mi np. CD4, TRACK 16, czy orientujecie się czy to radio potrafi pokazywać informacje z CD-TEXT ? plikow mp3 niestety nie odtwarza :znudzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłaczam sie sie do kolegi postu gdyz mam taki sam zestaw, choc ja juz wszystkie przyciski posprawdzałem i chyba nie mam tam cd-text :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość termin

Potestowałem kilka plyt nagranych w roznych metodach zapisu i niestety, nie obsluguje cd-text.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
czy orientujecie się czy to radio potrafi pokazywać informacje z CD-TEXT

Nie pokaze Ci ani nawyswietlaczu w radio, ani na wyswietlaczu komputerka. Jedyny sposob, to wymienic radio na takie, ktore obsluguje CD-TEXT :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość termin

Podany przeze mnie wyżej zestaw nie potrafił obsłużyć plików mp3 (tak mi sie wydawało). Przedwczoraj zona kupiła "Gazete prawną" w której dołączali płytę z językiem angielskim - "Angielski dla aktywnych". Wiec wrzuciłem tą płytę do CD i słucham. Przeglądam pudełko i na odwrocie na dole napisane jest "Pliki MP3 znajdują się w głównym katalogu płyty......" - :hyhy: wziąłem płytę wrzuciłem do komputera i okazało się ze są tam tylko pliki MP3 - wiec jednak potrafi je obsłużyć, ciekawe tylko jak oni to nagrali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość termin

OK juz wszystko się wyjaśniło - zrobili 2 sesje, jedna miała pliki WAV, a druga sesja pliki MP3 - ehh a już myślałem :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności