Skocz do zawartości
Gość Jacusnik

Cykliczny SPOT Grupy Wlkp. ......

Rekomendowane odpowiedzi

Wera przecież przyjedź nawet na 15 my i tak będziemy, a rezerwacje memy już od 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOT GRUPY WIELKOPOLSKA 3 LISTOPADA "MALTANKA"

 

Mimo że nie wszystkim udało się dotrzeć, atmosfera była sympatyczna jak zwykle. Spot można uznać za zaliczony, minimalna ilość aut została przekroczona o 1 :P

 

Lista obecnośći:

 

 

Weronika

Lukaszhenleys

Mieszkoc

wasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee, no grubo było.... A Pan rozłożony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pogoda na halloween garage... Jadę już drugą paczkę gripexa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dej se spokój z gripexem, to jest najgorszy specifik mówię Ci, jak już to COLDREX MAX GRIP w saszetkach jest skuteczny i zdrowszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki właśnie wziąłem, dla mnie wszystko jest to samo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, różnią się składem. Nie mówię o tym bez powodu znajomy rozwalił sobie przez gripex flaki, inny znajomy farmaceuta potwierdził że to jest szkodliwe, a nawet mówili o tym w TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy kiedy następny zlot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem nowy kiedy następny zlot

 

Heja :D

Prawdopodobnie kolejny to nie będzie zwykły spot tylko spotkanie opłatkowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy można spodziewać się odzewu na temat zlotu opłatkowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 stycznia jest organizowany przez Automobilklub Wielkopolska Rajd orkiestrowy w Mosinie.

 

Jest propozycja aby przenieść Spot Cykliczny z soboty 12 stycznia właśnie na niedzielę do Mosiny

 

Co Państwo na to? :fajny

 

Info : http://forum.vw-passat.pl/threads/128528-Zaproszenie-na-IX-Rajd-Orkiestrowy?p=1816341&viewfull=1#post1816341

Info Automobilklub Wielkopolska http://aw.mosina.org/ :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taison napisz coś więcej,bo podejrzewam,że nie będzie od nas chętnych do startowania. Czy będą jakieś atrakcje typu pączki,kawa i gięta z gryla

 

Nie musicie jechać, wystarczy że zalicytujecie i zostawicie bejmę :bleble

 

A tak na serio - rajd jest łatwy z lekkim ;) dacie radę. A jak będzie się bali to zawsze jest tak, że doświadczeni zawodnicy chętnie z Wami pojadą i pokażą co i jak.

 

Ciacho jak zwykle piecze koleżanka a piecze doskonale, będzie też kawa i herbata. Pewnie będzie też grochówka. Wszystko za "co łaska".

 

Ja w zeszłym roku nie mogłem jechać bo robiłem trasę. Zalicytowałem numer i pojechałem tylko próbę sprawnościową :drive: Też tak możecie zrobić :).

 

Dwa lata temu po rajdzie miałem :winner_second_h4h: po wyłożeniu odpowiedniej kasy :winner_first_h4h: , jedyny taki rajd który można wygrać za kasę :hyhy

 

Szykujemy jeszcze parę niespodzianek, czyli bardzo atrakcyjnych rzeczy do licytacji ale o tym dam znać jak będzie to na 100% pewne :bezzebow

 

Jak macie jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na miejscu rozpoczęcia Rajdu jest organizowany jakiś festyn WOŚP czy w innym miejscu?:hmm . Rozumiem,że impreza zaczyna się o 11,jak wygląda tam z miejscem do zaparkowania (pomyślałem,żeby wlecieć tam grupą ,w oflagowanych autach i stanąć "w kupie",nie wszyscy pewnie będą brali udział) ,ile trwa licytacja numerów,sprawnościówka itd. Czy po wystartowaniu wszystkich aut cały bałagan się zawija z rynku czy impreza trwa w najlepsze oczekując przybyłych zawodników? :hmm

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na miejscu rozpoczęcia Rajdu jest organizowany jakiś festyn WOŚP czy w innym miejscu? .

 

Festyn organizowany jest w MOK-u, tutaj jest plan imprez http://www.kultura.gmina.pl/wosp2012pd.jpg i tam też jest meta.

 

Rozumiem,że impreza zaczyna się o 11,jak wygląda tam z miejscem do zaparkowania (pomyślałem,żeby wlecieć tam grupą ,w oflagowanych autach i stanąć "w kupie") ....

 

Będziemy mieli pół rynku tylko dla siebie. Miejsca jest dość.

 

...,ile trwa licytacja numerów,sprawnościówka itd.

 

Nie czytałeś regulaminu?? :krzeslem

Tak na prawdę to ciężkie pytanie wszystko zależy od ilości załóg i od intensywności licytacji ;) ale pierwsza załoga powinna wystartować na pierwszy odcinek około 12.00. Sprawnościówka trawa tak 30 do 60 sekund.

 

Czy po wystartowaniu wszystkich aut cały bałagan się zawija z rynku czy impreza trwa w najlepsze oczekując przybyłych zawodników?

Koniec pierwszego odcinka na rynku i druga próba sprawnościowa start do drugiego odcinka są na rynku. A meta pod MOKiem.

W Moku będzie licytacja naszych gadżetów.

 

 

Pochwalę się tylko że zawsze zbieramy jakieś 10% tego co zbiera cała Mosina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git :ok

 

Propozycja :

 

Spotykamy się przed Mosiną i walimy kolumną na rynek .Ci co będą mieli chęć ujeżdżać po lasach i bezdrożach :haha to sobie pojadą ,a reszta myknie pod MOK i zarezerwuje miejscówki dla ścigających się. Kto za? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dowiedziałem się o kolosie w poniedziałek :wmorde odpowiadała mi opcja w sobotę w Maltance, ale w niedzielę to przejepane, zanim się doczłapię do Mosiny, tam trochę posiedzieć, to mi się niedziela skończy, a materiału trochę mam :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności