Skocz do zawartości
Gość Jacusnik

Cykliczny SPOT Grupy Wlkp. ......

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegółowe info w tym tygodniu podam co i jak :) Mapki dojazdu termin itp oraz to co zabrać ze sobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myśle że to akurat nie jest duży problem, wręcz wskazany jest słaby dostęp do głębokiej wody z wiadomych przyczyn . Jeśli Kuba (kmalinek) i Dawid (Arrow) zaakceptują miejsce to dlaczego nie ...

 

ogólnie dla mnie na pewno ważne będą km do Was by nie było dużo więcej jak wtedy ;), a dojazd jak to mówią dla chcącego nic trudnego redukcja i jazda troszkę się wyrówna i będzie dobrze. Czekam na kilka propozycji to się coś wybierze, tylko prosiłbym o nie tą samą datę, bo po tamtej imprezie zostałem chrzestnym :drinks: więc wiadomo, będę opijał ;)

 

Jeszcze obgadam sprawę z Elą i Tuńkiem Choć powiem szczerze że ostatnia miejscówka też była świetna - Anastazewo. Może Waldek by ją nagrał

 

zarzuć hasłem u Nas, ja w sobotę będę miał okazję pogadać to również się rozwinie dyskusja ;), na Waldka nie licz bo chłopak w delegacji robi i praktycznie nie do złapania

 

To Arrow na to nie pójdzie Ja chyba też No i b4 na nowych springach też chyba nie da rady

 

myślę, że na w razie w lepiej nie ryzykować ;) aczkolwiek w zimę dałem radę to i teraz dam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tam żebym narzekał czy był niecierpliwy ale fajnie by było gdyby pojawiło się jakieś info odnośnie spota :hyhy

 

Kuba działaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malin, słyszałem, że od października na spoty wozisz odkurzacz i będziesz sprzątał mi furę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
malin, słyszałem, że od października na spoty wozisz odkurzacz i będziesz sprzątał mi furę

 

Wpadaj na Poznań prąd z NORAUTO albo z przetwornicy i lecimy ;)

 

 

Nie tam żebym narzekał czy był niecierpliwy ale fajnie by było gdyby pojawiło się jakieś info odnośnie spota

 

Kuba działaj

 

Teeej wczoraj do 00:30 robiłem passka nie było czasu mam nadzieję że dziś wieczorem ustalę wszystkie szczegóły :) Swoją drogą chlać ci się chyba chce :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpadaj na Poznań prąd z NORAUTO albo z przetwornicy i lecimy

to od października ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą chlać ci się chyba chce

 

wstydź się...chlać to se moge pod sklepem :P a na spota jadę dla ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn technicznych spot dwudniowy w Dobrzycy nie wypali :(.

 

Dlatego po burzliwych dyskusjach została podjęta decyzja o spocie niedzielnym jednodniowym w Kotlinie przy Zajeździe "Górskim" przy DK 11 :fajny.

 

[ame]http://maps.google.pl/maps?q=51.924737,17.635925&hl=pl&ll=51.925531,17.635803&spn=0.028635,0.084543&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.504643,10.821533&num=1&t=h&z=14&iwloc=near[/ame]

Przypominam SPOTykamy się w najbliższą niedzielę 17.07.2011 o godz 15:00 w KOTLINIE myślę w jak największym gronie :dobrze

 

Wyjazd z Poznania ok 14:00-miejsce do ustalenia :hyhy

 

 

W miesiącu sierpniu (przedostatni lub ostatni weekend) organizujemy SPOTkanie międzyregionalne :kumple Grup Kujawsko-Pomorskiej i Wilekopolskiej - szczegóły wkrótce :fajny

 

 

 

P.S.Ja będę jechał swoim Paszczakiem więc gdyby ktoś nie był w stanie prowadzić a chciałby się udać to proszę podbijać do mnie na PW - na tą chwilę mam 4 miejsca wolne (chyba ,że coś się zmieni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zapraszamy wszystkich nawet tych którzy nie śmigali jeszcze na SPOTy - chętnie poznamy nowych ludzi :) Mam nadzieję że ekipa z okolic Jarocina też się zjawi (lebow, maniek) :) A co z Kaliszem?

 

P.S. Miechu dzięki że czasami mnie wyręczasz :) Ostatnio cały czas biegiem... BTW sekretarka dla szefa to prawa ręka lewa dooopa :lol

 

LISTA

1. Mieszko

2. Kmalinek

3. Taison28

.

.

Edytowane przez kmalinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zapraszamy wszystkich nawet tych którzy nie śmigali jeszcze na SPOTy - chętnie poznamy nowych ludzi :) Mam nadzieję że ekipa z okolic Jarocina też się zjawi (lebow, maniek) :) A co z Kaliszem?

 

P.S. Miechu dzięki że czasami mnie wyręczasz :) Ostatnio cały czas biegiem... BTW sekretarka dla szefa to prawa ręka lewa dooopa :lol

 

LISTA

1. Mieszko

2. Kmalinek

.

.

.

 

Zajechałbym ale 180 km X 2 nie dam rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mnie w Poznaniu w ten weekend :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zajechałbym ale 180 km X 2 nie dam rady.

 

to dojedź do Poznania a z Poznania i z powrotem pojedziemy moim ;)

 

Przemyśl to :hyhy

 

Miechu dzięki że czasami mnie wyręczasz

 

Ktoś musi ;)

 

---------- Post added at 00:45 ---------- Previous post was at 00:45 ----------

 

Nie ma mnie w Poznaniu w ten weekend

 

Mówimy o niedzieli :) też nie da rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic się nie zmieni to my jedziemy. :fajny

Jak ja nie lubię jeździć po 11-sce. No nic poświęcę się ;)

 

Nie ma mnie w Poznaniu w ten weekend :(

 

A ja mam flaszeczkę obiecanej nalewki dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam flaszeczkę obiecanej nalewki dla Ciebie.

 

Nam to nie przeszkadza-przywieź na spota a potem powiemy Tomkowi czy dobra była :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nam to nie przeszkadza-przywieź na spota a potem powiemy Tomkowi czy dobra była :haha

 

Chciałbyś :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki...Pojawisz się na spocie Bartek?

 

Czytaj czytaj ----> Rozmowy na temat spotów grupy WLKP :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nic się nie zmieni to my jedziemy.

 

nie doczytałem :haha

 

Jak ja nie lubię jeździć po 11-sce

 

w niedziele masz spokój i brak remontów teraz na trasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam flaszeczkę obiecanej nalewki dla Ciebie.
Jeśli ktoś obiecuje że przypilnuje ją dla mnie, to dzwoń po policję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności