Skocz do zawartości
Gość Jacusnik

Cykliczny SPOT Grupy Wlkp. ......

Rekomendowane odpowiedzi

myślę że co poniektórzy skuszą się na wypad do Karpacza

Marta ja, w sensie my z żonką bardzo chętnie ale jednak ten wyjazdowy weekend moja jednak raczej nic nie zrobi i nie dostanie wolneguuuuu :mur i nie pzeskoczymy tego, ale wiem że w niedziele 20 ma wolne i możecie jej :mlotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A grzywie na kolejnym spocie wymontowuje za kare fotele... Tylko muszę wtedy paskiem przyjechać żeby się pomieścić

 

a po co Ci takie zwyklaki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Może jakiś spot w Poznaniu? Jestem nowym użytkownikiem i to byłby mój pierwszy spot. Chętni pisać ;))!! Mile widziane b4 :D chciałbym zobaczyć jak są wyposażone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Może jakiś spot w Poznaniu? Jestem nowym użytkownikiem i to byłby mój pierwszy spot. Chętni pisać )!! Mile widziane b4 chciałbym zobaczyć jak są wyposażone

 

Witaj Marcin,

Ja już kiedyś miałem to na myśli prócz spotów ogólnych robionych co jakiś czas, chciałem by ekipa z samego np. Poznania bądź okolic co mają kilka do kilkudziesięciu minut dojazdu spotykali się częsciej.

Ale teraz najwcześniej spotkamy się w Śremie :)

Edytowane przez wasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. No szkoda szkoda, bo często widuje passaty oznaczone naklejką na tylnej szybie z logo naszego forum i pomyślałem że może ludzie z poznania będą chętni na taki spot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może razem coś zwojujemy :wojak heheheh na początek może porozwieszamy plakaty na słupach i drzewach hehehe dobra żartowałem, ale pomyślimy :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój - zaledwie dwa dni temu był spot w Poznaniu... Kolejny w PZN za miesiąc i liczę że wasz zapał nie ostygnie a w szczególności Kolegi marcin92passat - serdecznie zapraszamy :) Możesz zapytać Wasiela czy mu się podobało na pierwszym zapoznawczym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie z rozsądnego punktu widzenia Kuba ma racje, na częste spotkania nie każdy ma czas. Mi tyllko chodziło o częstsze spotkanka z poznaniakami prócz tych ogólnych.

A co do pierwszego spotu :dobrze:kumple:kciuki:hurra::drinks: chyba wystarczy :)

Kuba a jak Twój pierwszy spocik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj Marcin mój pierwszy spot był daaawno temu - spot trzyosobowy Ja Gawor i Green na piekarach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten spot byl moim pierwszym i wiem ze nie ostatnim ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten spot byl moim pierwszym i wiem ze nie ostatnim

 

 

:dobrze:kumple:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się cieplej zrobi to będzie sympatyczniej:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czekam na kolejny zlot :D za miesiąc? muszę zapisać na czole żeby nie zapomnieć ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój pierwszy spot był daaawno temu - spot trzyosobowy Ja Gawor i Green na piekarach

 

To nie jest głupi pomysł...

Do centrum łatwiej wszystkim podbić.

A jak jest na końcu miasta to niektórzy muszę telepać się kawał drogi.

Za studenckich czasów przesiadywałem z kumplami w autach na placyku na narożniku paderewskiego i marcinkowskiego.

Super punkt obserwacyjny, ale zrobili tam zakaz postoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na piekarach gdzies w latach 60-tych....prawdziwe futra z pewexu mojemu dziadkowi z wołgi 21 jakieś skurczybyki zarąbały:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu wołga, taka wołga jest teraz droższa od niejednego passata ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na piekarach gdzies w latach 60-tych....prawdziwe futra z pewexu mojemu dziadkowi z wołgi 21 jakieś skurczybyki zarąbały

 

No to piekary odpadają bo jeszcze podczas oczekiwania na zebranie się całej grupy skurnole zapierniczą wymiodzone auto Pikopiko i nigdy go nie zobaczymy w realu :lol:nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złego diabli nie biorą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest głupi pomysł...

Do centrum łatwiej wszystkim podbić.

A jak jest na końcu miasta to niektórzy muszę telepać się kawał drogi.

 

Łooo kolego skoro do Ciebie przejechać przez całe miasto to jest kawał drogi to co mają powiedzieć ci co na spoty przyjeżdżają z Puszczykowa, Śremu, Wrześni, Gostynia nie wspominając kolegi który przyjechał aż z Torunia i nie narzekał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam do zachodniej granicy Poznania jakieś 10 km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności