Skocz do zawartości
majek666

Pogaduchy opolskie

Rekomendowane odpowiedzi

AeroTwin? Biorę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hansin komplet 2szt. 86 zł BOSCH :) ja chyba jednak z allegro zamówię o 15 zł taniej jest ;)

wiec jak chcesz napisz na PW to ci je kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utek, jak Ty będziesz tak startował swoim paskiem jak dzisiaj pod Inter to on Ci długo nie pociągnie :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to wiem co i jak, jeszcze pośmigam ze swoimi Aerotwinami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Utek, jak Ty będziesz tak startował swoim paskiem jak dzisiaj pod Inter to on Ci długo nie pociągnie

 

aaa wiesz puszka z piwem mi spadła na pedał gazu :P hmhm gdzie ty stałeś że ty mnie widziałeś a ja cie nie ??;)

 

Pozdrawiam.

 

dobra to wiem co i jak, jeszcze pośmigam ze swoimi Aerotwinami

 

To słuchaj ja jutro będę czegoś dobrego szukał na allegro, jak coś znajdę dobrego i taniego dam ci znać ;) byśmy przesyłkę na pól wzięli, zawsze jakiś tam grosz na piwko będzie:piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania siłowniki tylej klapy NOWE !!!

Jakby ktoś chciał kupić piszcie na PW cena 40 zł ;) na pewno pasują do Passata B3 I B4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania siłowniki tylej klapy NOWE !!!

Jakby ktoś chciał kupić piszcie na PW cena 40 zł na pewno pasują do Passata B3 I B4

poszla pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś potrafi szybko i sprawnie zainstalować głośniki z tyłu i poprowadzić kable w pasku b5 fl kombi? Radyjko to mcd, głośniczki kupione, nie mam jeszcze dystansów.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem seatem żonki :manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w nysie i okolicy sa szroty samochodowe najlepiej zeby passat b5 tam byl :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio stał anglik u salachny a co Ci trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej pytaj co nie trzeba :lol (m.in zamek klapy bagaznika-variant, klamke fotela(oparcia), przeplywke i takie tam duperelki) a gdzie ten salachna ma siedzibe? na ul. boleslawa smialego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedz do Pakosławic zaraz za grzybkiem jak jedziesz od strony Grodkowa jedziesz na Pakosławice w prawo, jedziesz prosto przejeżdżasz przez tory jest Reńska Wieś i tam będzie reklama autoserwis, wulkanizacja, skręcasz w prawo tam ściągali silniki części do passatów (tzn całe passaty) ;) zawsze tam kupowałem części, jeśli sie dogadasz z kolesiem da ci gwarancje rozruchowa na czesci mechaniczne, ale :D;D;D;D jesli by nie miał zapraszam do mnie, pozamawiamy co ci trzeba jesli bedziesz chciał ;)

 

a przepływke spróbuj wyczyścić ;)

 

salachna ma warsztaty, jakby z tyłu za PKS jedziesz brukową droga obok jest też KRAB, jak jedziesz od siebie wjezdzasz na rondo skrecasz na most za mostem od razu w lewo (kostka brukową) jedziesz do torów za torami jakieś 15 metrów w prawo i jedziesz prostoooooo tam gdzieś to będzie :)

Edytowane przez Utek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tutaj zebranych :)

Mam pytanko;Gdzie w Opolu albo bliskich okolicach moge oddać auto do polerki mechanicznej??Najlepiej aby był to ktoś ogarnięty a nie uczył sie na moim samochodzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich tutaj zebranych

Mam pytanko;Gdzie w Opolu albo bliskich okolicach moge oddać auto do polerki mechanicznej??Najlepiej aby był to ktoś ogarnięty a nie uczył sie na moim samochodzie

Na Wrocławskiej robią polerke , kaczy tam robił i był bardzo zadowolony

Zaraz koło Zusu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Orientujesz sie może jakich materiałów używają??Pasty,mleczka itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Orientujesz sie może jakich materiałów używają??Pasty,mleczka itd.

nie tak bardzo to nie wnikałem

jedynie widziałem efekt był super

i pamiętam że przed polerką koleś kazał mu pomalować ubytki na lakierze np. odpryski od kamieni - pomalować czyli na zasadzie kropla lakieru na ubytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie tak bardzo to nie wnikałem

jedynie widziałem efekt był super

i pamiętam że przed polerką koleś kazał mu pomalować ubytki na lakierze np. odpryski od kamieni - pomalować czyli na zasadzie kropla lakieru na ubytki

Dzięki za namiar ;)

Chyba przejade sie tam popytać....Po lakierowaniu kilku elementów chce spolerować całe auto jakoś fachowo..Jak wiadomo lakiernikom zajmuje to 2h :/ I to na dodatek Fareclą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do mieszkańców Opola, potrzebuję namiary na agencje handlu nieruchomościami, po nowym roku prawdopodobnie będę musiał przeprowadzić się do Opola więc przydało by się mieszkanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności