Skocz do zawartości
majek666

Pogaduchy opolskie

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli masz model 2003 to mechaniczny czyli tańszy, kupuj części po roku wpisanym w winie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz czesci w cenie hurtowej pisac na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie za odpowiedzi;) Majek666 - napisałem do Ciebie na GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie wiecie gdzie można przyciemnić w opolu lub nysie szybki z atestem i w miare tanio ?:))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałOP65

Opole na zielonogórskiej.

 

Ja przyciemniałem w Mechnicach koło Opola ul.Niemodlińska 36 tel.601 966 073 , polecam ,taniej niż na zielonogórskiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich jako nowy uzytkownik tego forum ale wierny marce z MKIII czas bylo zmienic na paska. Pytanie male macie moze jakies forumowe wlepy na auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się pisał na jakąś ładną wlepke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wlep to ktoś mi kiedyś podsyłał link gdzie można znaleźć na forum te wlepy, ale nie mogłem na niego wejść bo wygląda na to, że ten dział jest dostępny tylko od pewnej ilości postów, stażu na forum.. tak mi się wydaje.

 

btw też bym się chętnie na takową pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukajcie tutaj http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=39 napewno gdzieś są te wlepy forumowe ;) o ile się nie mylę to uzytkownik Pablo <nie wiem czy dobrze napisane!> zajmował się wlepami i u niego się składało zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"krzymack, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony. Może być kilka powód zaistniałej sytuacji:

 

1. Nie masz wystarczających uprawnień aby przeglądać tę stronę. Może próbujesz edytować nie swoją wiadomość, lub próbujesz użyć funkcji dostępnych tylko administratorowi?

2. Jeżeli próbujesz napisać wiadomość, administrator mógł zablokować Twoje konto, lub nie zostało ono jeszcze przez Ciebie aktywowane."

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest Panowie, co to za frekwencja na zlocie?? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jest Panowie, co to za frekwencja na zlocie?? ;>

 

byłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Ciebie chyba widziałem w sobote w Piotrkowie w okolicach 12 godziny. Ja jechałem właśnie na ośrodek. Czyżby to był już powrót do domu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie i tak nikt nie pozna jak na razie, muszę jakąś wlepę załatwić i ogarnąć pojazd bo coś sie psuć zaczęło :/ i będzie można na kolejny zlocik przyjechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wszystko dlatego że nie ma tej wlepy ja przykleiłem i od tego czasu żadnych problemów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Opola w związu z moim wypadem do waszego miasta: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=583162#post583162

szukam, tak jak na dole napisałem, parkingu w Okolicach Politechniki Opolskiej lub kogoś kto paszteta mi przygarnie, jak ktoś coś by wiedział o parkingu to prosze o info na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jest Panowie, co to za frekwencja na zlocie?? ;>

Niestety nie było już miejscówek, bo za późno dowiedziałem się o zlocie ;/ Za rok się poprawię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy z Opola w związu z moim wypadem do waszego miasta: http://forum.vw-passat.pl/showthread...162#post583162

szukam, tak jak na dole napisałem, parkingu w Okolicach Politechniki Opolskiej lub kogoś kto paszteta mi przygarnie, jak ktoś coś by wiedział o parkingu to prosze o info na PW.

Ja również bym prosił o jakies informacje na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności