Skocz do zawartości
Slaweeek

Master Truck 2009 czyli zlot tuningowanych ciężarówek i nie tylko :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się ktoś na Master Truck`a w tym roku?? Opole 17-19.07??

Ja byłem w zeszłym roku, i było super, w tym roku jadę w sobotę rano, zostaje gdzieś do 22 i wracam, mam 2 miejsca wolne w samochodzie, może ktoś chce się zabrać z mazowsza??

Dla zainteresowanych, wachających się i nie wiedzących o co kamman i czego mozna się spodziewać, troche fotek:

http://grono.net/gallery/show/6288153/wakacje-2008-master-truck-opole-2008-ddd/

 

I prośba dla kogoś z Opola, czy gdzies tam obok kampusu Politechniki Opolskiej jest parking strzeżony, ewentualnie może za %% może ktoś przygarnie passka na podwórko na jeden dzień :)

Edytowane przez Slaweeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też się wybieramy w sobotę i też planujemy być tam cały dzień i w okolicach 23 wracać.

I prośba dla kogoś z Opola, czy gdzies tam obok kampusu Politechniki Opolskiej jest parking strzeżony, ewentualnie może za %% może ktoś przygarnie passka na podwórko na jeden dzień

 

Przyłączamy sie też do tej prośby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a jakieś inne parkingi w tej okolicy? Bo to co podałeś to parking jest nie czynny:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:( Rok temu się spóźniłem, a w tym... mam ślub koleżanki :( Mam nadzieję pojechać za rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wezme linke i przywiąże paska do latarni jak preziu w Miedznej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kockodo dzieki za fotorelacje :) żałuje że mnie tam nie było a jest to moje marzenie od kilku lat żeby tam być i poczuć ten klimacik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3 filmiki na których jest obejście całego zlotu ale w sumie zajmuja 500 mega i na moim łączu nie dam rady ich wstawic, moge komus na płytce przesłać to by wstawił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności