Skocz do zawartości
majek666

Pogaduchy opolskie

Rekomendowane odpowiedzi

kochani sa nowe informacje odnosnie OPLATKA. cena i menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps.

 

termin zgloszenia chetnych na oplatek zostal przesuniety do 30.11 tak wiec macie troche czasu na zastanowienie sie jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jot24

Witam dołączam się mam dwa passki i takie forum może być dla mnie ciekawe .Pozd. jot24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś tu martwo ;)

To ja z innej paki

szukam jakiejś firmy która by postawiła schody zewnętrzne na 1 piętro domu wielorodzinnego - ma ktoś jakieś wtyki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy wiec cześć wszystkim

 

Jestem z Kluczborka i posiadam Passata B5 98 1.9 Tdi 110 km Variant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Jarek mam passka AFN 97r, pozdrawiam z okolic namyslowa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a szczegolnie posiadacze b3/b4 moze mi ktos podjechac i spytac sie ile za same kneebary (ochrony na kolana wraz z blachami mocujacymi) i czy sama deska rozni sie miekkoscia od europejskiej wersji. Z gory dzieki

 

http://allegro.pl/item898570575_deska_rozdzielcza_konsola_vw_passat_b4_vr6_2_8.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem u Salachny i pytalem sie o ta deske i kneebary ale on nie posiada tylko jego brat i z tego co mi powiedzial to chyba juz poszla. Takze w 100% pewien nie jestem a kontaktu do jego brata nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam pytanie do osób z okolic Lądka Zdroju (ale i nie tylko). Jest bowiem tam firma zajmująca się wyjazdami do niemiec po autka autaniemcy

Chciałem się z nimi wybrać po kolejnego pasia, ale troche boję się, czy to nie są kolejni naganiacze. Miałbym wielką prośbę do kogoś kto coś wie na ich temat, czy warto z nimi jechać. Może być info na forum albo na PW

Z góry dzięki

Pozdrawiam z grupy świętokrzyskiej :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,

Mam pytanie do osób z okolic Lądka Zdroju (ale i nie tylko). Jest bowiem tam firma zajmująca się wyjazdami do niemiec po autka autaniemcy

Chciałem się z nimi wybrać po kolejnego pasia, ale troche boję się, czy to nie są kolejni naganiacze. Miałbym wielką prośbę do kogoś kto coś wie na ich temat, czy warto z nimi jechać. Może być info na forum albo na PW

Z góry dzięki

Pozdrawiam z grupy świętokrzyskiej :vw:

 

z tym pytaniem to musisz uderzyć do grupy dolnośląskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tym pytaniem to musisz uderzyć do grupy dolnośląskiej

 

Tak też zrobiłem, ale pomyślałem że opolskie w niedalekiej odległości od lądka, więc też zaryzykowałem :) a nóż widelec i inne sztućce może ktoś był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chcialem sie przywitac jestem tu nowy pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

ja tylko na gościnne występy z jedną informacją.

 

Planujemy w najbliższych dniach rozreklamować trochę regionalne grupy, ruszyć leniwych użytkowników forum lub takich, którzy nie wiedzą o istnieniu regionalnych "odłamów" ;)

 

Pójdzie mailing do wszystkich 22+ tysięcy użytkowników i tutaj sprawa do Was - potrzebne są 2-3 zdania na temat każdej z grup regionalnych.

 

Spróbujcie razem pod nadzorem opiekuna sklecić taką małą "zajawkę" reklamową i podeślijcie do mnie na PW. Zamieścice krótkie info o działalności regionu, tak aby użytkownik zachęcony informacją zerknął do Waszego działu.

 

W temacie wpiszcie [PROMO] NAZWA WOJEWÓDZTWA.

Sklecę z tego maila i może dzięki temu kilka nowych owieczek Wam przybędzie ;)

 

pzdr

jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie,

ja tylko na gościnne występy z jedną informacją.

napewno powinno sie znalesc zdanie zachecajace do stwozenia "mocnej/duzej" ekipy bo narazie takowej nie ma (przepraszam-nie chce Was obrazic, ale sami wiecie, ze jest zaledwie kilka passatow regularnie jezdzacych na spoty, sam nie uczesczam z powodow osobistych czytaj pienieznych i czasowych;)) dlatego sa dolaczane do grupy z forum golfa. Przydaloby sie reaktywowac takowa grupe, wzorem powinna byc grupa ślaska :respect :dobrzezobaczcie sami: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=50622

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm cos cicho ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos cicho ...

ano cicho

może warto zacząć coś organizować na Nyse warto by było wjechać tam większą ekipą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może warto zacząć coś organizować na Nyse warto by było wjechać tam większą ekipą

z kolega bibo2 wstepnie pisalismy na PW zeby zrobic jakiegos spota w Nysie lub okolicy. Jestesmy z okolic Grodkowa, wiekszosc chyba z okolic nysy jest wiec moze tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mam bardzo mało czasu - praca i sesja na uczelni. Teraz jeszcze bez auta - stoi w garażu, remont zawieszenia. Może wyrobie się do 22 maja:dupablada

 

całe szczęście jest jeszcze inny VW :fajny którym mogę śmigać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności